مجلس ایران دات كام
در بیانیه ای؛

نمایندگان از اقدامات بین المللی دولت و رئیس جمهور تقدیر کردند

نمایندگان از اقدامات بین المللی دولت و رئیس جمهور تقدیر کردند

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۷۰ نفر از نمایندگان در قدردانی از اقدامات بین المللی دولت و رئیس جمهور را قرائت کرد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید محسن دهنوی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه ۱۶ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان مجلس در قدردانی از اقدامات بین المللی دولت و رئیس جمهور را که به امضای ۱۷۰ نفر از وکلای مردم رسیده است، قرائت کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به شکرانه الهی سخنان و اقدامات وزین ریاست محترم جمهور در زمینه بین الملل بخصوص در مجمع عمومی سازمان ملل بر مبنای آیات انسان ساز قرآن کریم و با محوریت ارزش ها و کرامت انسانی، صلح و مودت ایراد گردید.
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بسان یک الگوی دولتمرد تراز اسلام انقلابی با جهاد تبیین جهانی در مورد جاودانگی قرآن کریم، وحی الهی و تعمیق ارزش های خانوادگی و نقش زن و مرد در سعادت و خوشبختی انسان ها با ایجاد خانواده و قانون زوجیت در خلقت و مادری و پدری سخن راند و در سخنانی عزت مدارانه ضمن محاکمه صهیونیست، دستگاه امپریالیسم جهانی و تروریسم دولتی آمریکا به جنگ افروزی آمریکا و دشمنان دین و قرآن اشاره جدی نمود.
این جانبان تعدادی از نمایندگان مردم و اعضای فراکسیون جمعیت و پشتیبانی از خانواده بر خود لازم می دانیم از مواضع محکم، اصیل و اساسی و ارزش مدارانه و دوراندیشانه ریاست محترم جمهور ناظر بر تذکر جهت توقف پروژه های فروپاشی جوامع و ملت ها از درون خانواده از راه برخی کنوانسیون های بین المللی، اجرای قوانین به ظاهر بشردوستانه و سلامت محور و ایجاد جوسازی به ظاهر حقوق بشری و مطالبه توقف جنگ در جهان از جنگ افروزان کمال تشکر را داشته باشیم.
بی شک در گذر تحولات اخیر جهانی، تغییر الگوی حکمرانی بین المللی به نفع مسلمانان ملل مؤمن و خداجو خواهد بود. تاریخ ثابت خواهد نمود أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ؛ اساسا زمین به بندگان صالح خداوند به ارث خواهد رسید و این منجی عالم بشریت است که خواهد آمد و خزان دنیا را برای جهانیان بهار خواهد نمود.

1402/07/16
17:32:31
0.0 از 5
2862
تگهای خبر: حكم , دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵