مجلس ایران دات كام
قالیباف در صحن مجلس:

محیط زیست از دغدغه های اصلی کشور است

محیط زیست از دغدغه های اصلی کشور است

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بدون تردید امروز محیط زیست در تراز معضلاتی نظیر مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی قرار دارد و از دغدغه های اصلی و راهبردی کشور است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه ۱۰ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: بدون تردید امروز محیط زیست در تراز معضلاتی نظیر مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی قرار دارد و این مورد از دغدغه های اصلی و راهبردهای اصلی کشور است.
وی بیان نمود: در لایحه ارسالی دولت به مجلس در رابطه با برنامه هفتم توسعه آن چه در حوزه محیط زیست آمده بود، جامع و کامل نبود و اعضای کمیسیون تلفیق مجلس تلاش کردند که آنرا اصلاح کنند، با این وجود کار پخته ای در نیامد.
رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس، قسمتهایی از ماده ۲۲ لایحه برنامه هفتم توسعه را که به محیط زیست مربوط می شد، جهت رفع ابهامات و اصلاح به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم ارجاع می دهیم. بحث پسماندها بخصوص در بعضی شهر های شمالی هم مبحث مهمی است که حتما باید در کمیسیون تلفیق مورد توجه قرار گیرد.


منبع:

1402/07/13
00:55:45
0.0 از 5
3059
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , لایحه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳