مجلس ایران دات كام
یوسفی :

شکست پروژه های ناامن سازی ایران

شکست پروژه های ناامن سازی ایران

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: دشمن می خواهد انسجام ملی ما را از بین ببرد، اما پروژه های دشمن برای ناامنی ایران و ایجاد اختلاف در کشورمان یکی بعد از دیگری با شکست مواجه می شود.مجتبی یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به برگزاری جشن بزرگ خیابانی در شهر سنندج در آستانه میلاد پیامبر گرامی اسلام و همزمان با هفته وحدت، اظهار داشت: پس از روشن شدن نقش دشمنان جمهوری اسلامی ایران در اغتشاشات سال قبل در کشورمان، مردم دیگر به آنان اعتماد ندارند و می دانند که دشمنان دلسوز ملت ایران نیستند و فقط به دنبال ناامن کردن این مرز و بوم هستند.
وی ضمن اشاره به این که اخیراً شاهد بودیم تلاش دشمنان برای ایجاد ناامنی در استان سیستان و بلوچستان در روز جمعه (هفتم مهر ماه) با شکست مواجه گردید، عنوان کرد: دشمن می خواهد انسجام ملی ما را از بین ببرد، اما پروژه های دشمن برای ناامنی ایران و ایجاد اختلاف در کشورمان یکی بعد از دیگری با شکست مواجه می شود و آنان راه به جایی نمی برند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان و معاندان نظام در ایام اخیر تلاش کردند تا مردم سیستان و بلوچستان را تحریک به رویارویی با نظام کنند، اما مردم با آنان همراهی نکردند. رسانه های بیگانه هم در تلاش بوده و هستند تا مجدداً در بعضی نقاط کشور اغتشاش راه بیاندازند، اما از اغتشاشات خبری نیست و مردم به فراخوان های آنان توجه نمی کنند.
وحدت ملی و یکپارچگی خط قرمز مردم ایران است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خط قرمز مردم ما از هر قوم، مذهب و نژادی وحدت ملی و یکپارچگی است و مردم نمی گذارند دشمن این انسجام را بهم بزند، اظهار داشت: دشمن بداند مردم ما از هر قوم و مذهبی در کنار هم هستند و جایی که منافع ملی در بین است، هر گونه اختلاف قومی و مذهبی را کنار می گذارند.
یوسفی با تکیه بر این که دشمن نمی تواند وحدت ملی و امنیت ایران را تضعیف کند و بهتر است پس از این همه شکست دیگر برای ناامن سازی ایران نقشه نکشد، افزود: علاوه بر مردم، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما هم بسیار هوشیار هستند و اقدامات دشمنان را به صورت مرتب رصد می کنند. دشمنان ایران بدانند اگر اقدامی برای بر هم زدن وحدت ملی ما انجام دهند یا به دنبال ایجاد درگیری و نفاق در کشورمان باشند، اقدامات آنان از جانب دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی خنثی می شود. ما اجازه نمی دهیم دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران به اهداف شوم خود در ناامن کردن کشورمان دست یابند.
وی تصریح کرد: مردم ما در هر نقطه ای از کشور به پرچم واحد و مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران، عزت و اقتدار ملی، یکپارچگی و همدلی ملی افتخار می کنند. از طرفی نظام جمهوری اسلامی ایران برای همه اقوام و مذاهب حرمت قائل است. ما در مجلس شورای اسلامی نمایندگانی برای اقلیت های مذهبی داریم، این در شرایطی است که خیلی از کشورهای مدعی حقوق بشر چند میلیون مسلمان و شیعه در کشورشان را به رسمیت نمی شناسند و نه تنها مسلمانان در مجلس آنان نماینده ای ندارند، بلکه هیچ اختیار و اجازه ای هم به آنان نمی دهند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ما همیشه دل در گروی نظام و انقلاب دارند، عنوان کرد: ملت ایران حافظ منافع کشور هستند و اگر هم گله مندی از موضوعی داشته باشند، به غیر ایرانی یا به عبارت بهتر ضدانقلاب و بیگانگان اعتماد ندارند و می دانند که آنان دلسوزشان نیستند و با تفرقه و ناامن کردن ایران می خواهند به اهداف شوم خودشان برسند.
منبع:

1402/07/10
15:29:10
0.0 از 5
2920
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱