مجلس ایران دات كام
روح الامینی در نطق میان دستور:

دولت مدیران میانی را بعد از دو سال ارزیابی کند

دولت مدیران میانی را بعد از دو سال ارزیابی کند

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم تهران در مجلس، اظهار داشت: دولت از نیمه راه عبور کرده و امیدواریم به تذکرات همیشگی در حوزه های مختلف بیشتر توجه و مدیران میانی را که در این دو سال آزموده اند ارزیابی کند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، در صحن علنی امروز (سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲) مجلس در نطق میان دستور خود با تقدیر و تشکر از ملت و دولت عراق و آحاد زائرین اربعین و خادمین آنها در دولت و ملت و آفرین به حماسه آفرینان مردمی رزمایش ۲۲ میلیونی اربعین اظهار داشت: بیشتر از چهار دهه است که دشمنان در راهبردهای اساسی خود در ارتباط با کشور ما بحران سازی می کنند، بحران های مختلف و گوناگونی را از آغاز انقلاب تا امروز شاهد بوده ایم که دشمن با ابزارهای رسانه ای گسترده کاه را کوه جلوه داده است و بحران سازی یعنی آشفته سازی و اضطراب آفرینی.
وی اظهار داشت: ما به دشمن می گوئیم که راه رسم برخورد با بحران ها را آزموده و آموخته ایم و نشان داده ایم که چطور می توان بحران ها را از سر گذراند، دشمن از این طریق به اهداف شیطانی خود نمی رسد. به فرموده رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران و مجلس انقلابی و همه شما برادران و خواهران "شتر در خواب بیند پنبه دانه".
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بیشتر از چهار دهه است که شما بذر ناامیدی در اذهان مردم ما می ریزید و هیچگاه موفق نبودید که مردم ما را ناامید کنید چونکه ما تابع فرهنگی هستیم که امید را از جنود عقل و یاس و ناامیدی را از جنود جهل می داند. آنقدر نقطه های امید آفرین در زندگی امروز و فردای ما هست که هیچگاه نمی توانیم به ناامیدی کشیده شویم. ما در انتظار ظهور شخصیتی هستیم که باید از پس پرده غیبت بیرون آید و جهان را به نور عدل روشن گرداند، ما خود و انقلاب خویش را برای آن روز جهانی و حاکمیت جهانی آماده می نماییم و در سابقه تاریخی ما به خوبی ثبت است که ما می توانیم.
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: "ماییم که از پادشهان باج گرفتیم / زان پس که از ایشان کمر و تاج گرفتیم"، " دیهیم و سریر از گهر و عاج گرفتیم / اموال و ذخایرشان تاراج گرفتیم "، " ماییم که از خاک بر افلاک رساندیم / نام هنر و رسم کرم را به سزاوار"، شتر در خواب بیند پنبه دانه.
وی اضافه کرد: دشمن با سلاح تحریم به جنگ ملت ما آمد و در همان آغاز تبلیغ کرد که تحریم های شکننده در چند ماه آینده مقاومت مردم ایران را در هم می کوبد ولی مردم ما مقاومت را سرلوحه خود قرار دادند، ما فرزندان مکتب قرآنی " فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ " هستیم ما از مکتب پرشور عاشورا نیرو می گیریم، ایستادگی مکتب ما است. شعار محوری انقلاب ما " هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّةُ " است، ما راه های مبارزه با تحریم را پیدا کردیم و شماها را دور زده و می زنیم. دشمن باید در آرزوی در هم شکستن مقاومت ملت ایران ما باشد که هیچگاه این آرزو برآورده نخواهد شد، شما می خواستید ما تسلیم شما شویم و ما نمی شویم " شتر در خواب بیند پنبه دانه".
روح الامینی، افزود: دولت محترم از نیمه راه عبور کرده و امیدواریم تذکرات همیشگی در حوزه های مختلف بهداشتی، درمانی، دارویی، بیمه، تأمین نهاده ها برای توسعه تولید در کشاورزی و صنعت و افزایش صادرات را بیشتر توجه کند و مدیران میانی را که در این دو سال آزموده اند ارزیابی کند و از تغییرات لازم و ضروری ابایی نداشته باشد.
وی خطاب به رئیس جمهور، اظهار داشت: اگر در کلان دولت، در جابجایی وزیران معذوراتی دارید که نباید داشته باشید بدون رودربایستی در حوزه های میانی دستتان باز است و افرادی که در امتحان مسئولیت نمره خوبی ندارند بموقع جابجا کنید. امید افزایی در بین مردم و نخبگان شتاب لازم را پیدا کند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: لزوم ملی و حیاتی نوسازی رسانه ای کشور بخصوص رسانه ملی و دولت و آرایش جدی و با همت جهادی در جهاد تبیین و توجه به تذکرات جدی چهارگانه مقام معظم رهبری در دیدار هفته دولت سبب جلوگیری از خسارت های سنگین و غیرقابل جبران می شود که سپردن انواع مدیریت رسانه ای به دست نیروهای ناکارآمد، بی تجربه و خام برای پیروزی در جنگ گسترده، فزاینده و بی رحم رسانه ای ضد مردم ایران و انقلاب اسلامی در جریان است لازم، قدردان نیروهای زبده و استخوان دار بوده و آنها را به میدان بیاورید. سپردن امور رسانه ای به کسانی که رسانه را صرفا در جزوه های مقدماتی آموزشی خوانده اند نباید صورت گیرد.


منبع:

1402/06/21
20:28:37
0.0 از 5
3074
تگهای خبر: آموزش , تبلیغ , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام