مجلس ایران دات كام
حسین زاده:

وحدت بین مجلس و دولت مثال زدنی است

وحدت بین مجلس و دولت مثال زدنی است

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: با وجود همه اختلاف نظرها، وحدت بین مجلس و دولت مثال زدنی بوده و مجلس همیشه به عنوان یک بازوی کمکی در همه مجموعه ها با دولت همکاری داشته است.


حسین حسین زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت و تعامل بین مجلس و دولت در طول دو سال گذشته، بیان کرد: الحمدالله با همه اختلاف سلیقه هایی که حتی گاهی در یک خانواده نیز وجود دارد، رابطه بین دولت و مجلس و وحدت بین سه قوه، وحدت مثال زدنی است. پیشاپیش هفته دولت را تبریک گفته و مقرر است پروژه های بسیار مهمی در کل کشور کلنگ زنی یا افتتاح شود؛ به عنوان مثال فاز یازده پارس جنوبی به مرحله بهره برداری و افتتاح رسیده است.
ایشان سپس اظهار داشت: این پروژه ها مهم به عاقبت نمی رسید مگر با وحدت و همدلی. اختلاف سلیقه همیشه وجود داشته، دارد و خواهد داشت. اما آن چه که مهمست این بوده که مجلس به عنوان یک بازوی کمکی برای مجموعه دولت در تمام وزارتخانه ها، تا به امروز همکاری لازم را داشته و دارد. طرح های بسیار خوبی با پیشنهاد دولت در مجلس به عاقبت رسیده است که یکی از این طرح ها، قانون جهش تولید مسکن می باشد که حالا درحال اجرا است؛ اینها نتایج این همدلی است.
نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما خدا قوت می گوییم به دولتمردان و یقین داشته باشند که ما حامی آنان بوده و به عنوان بازوی کمکی در بعد تقنینی این آمادگی را داریم که در ادامه مسیر نیز برای حل مشکلات کشور و گام برداشتن در راه توسعه به آنان یاری رسانیم.
منبع:

1402/06/02
22:01:01
0.0 از 5
3074
تگهای خبر: حامی , دولت , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳