مجلس ایران دات كام
نیكزاد:

مردم قدردان مدافعان امنیت هستند

مردم قدردان مدافعان امنیت هستند

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مردم قدردان مدافعان امنیت کشورهستند، اظهار داشت: دشمن به جای ورود به حوزه های سخت و نظامی به مباحث نرم و فرهنگی روی آورده تا از طریق آن مشکلات کشور ایران را بزرگنمایی کند، باید هوشیار باشیم و مسئولان در دولت، مجلس و قوه قضائیه تمامی توانشان را برای رفع مشکلات اقتصادی به کار گیرند.


علی نیکزاد در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به حمله تروریستی به حرم شاهچراغ اظهار نمود: بالاترین نعمت، سلامت و امنیت است، مردم هم، قدر نعمت امنیت را می دانند که اگر نباشد سنگ روی سنگ بند نمی شود.
وی با بیان اینکه مسئولیت حمله تروریستی در حرم شاهچراغ را داعش پذیرفته است، خاطرنشان کرد: تکلیف داعش با جمهوری اسلامی ایران، انسانیت و بشریت مشخص است، مردم هم انتظار دارند بخش های مختلف مسئول در این حوزه با همه توان جلوی وقوع چنین اتفاقاتی را بگیرند و دشمن را زمین گیر کنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در خانه ملت با بیان اینکه قصد دشمنان ما از بین بردن جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: آنها قدرت رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند بنابراین جنگ اقتصادی را با روش های مختلف در دستور کار خود قرار داده اند از تحریم‎ها تا مداخله در بعضی بازارها، نفوذ، ممانعت از آزاد شدن پول های ایران و... آنها می دانند از این طریق می توانند مردم را خسته و ناامید کنند و بیم از سرمایه گذاری را نیز تشدید کنند.
وی افزود: بدین سبب تمام مسئولان کشور در هر قوه و بخشی باید با تمام توان برای حل مشکلات کشور تلاش کنند تا تحقق اهداف دشمن صورت نپذیرد.
نیکزاد در آخر اظهار داشت: دشمنان آتش بیار معرکه هستند و اجازه آزاد شدن پول هایمان و ارتباط با دنیا و تجارت را نمی دهند و در راه سرمایه گذاری داخلی یا خارجی مانع تراشی می کنند. آمریکا به عنوان شیطان از هر ابزاری همچون سازمان ملل، بانک جهانی، کنگره و دلار مقابل جمهوری اسلامی ایران استفاده می نماید. البته که شاهد پایان هژمونی آمریکا و چرخش قدرت از غرب به شرق هستیم.
منبع:

1402/05/27
23:44:43
0.0 از 5
3015
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴