مجلس ایران دات كام
طحان نظیف:

حمله به افراد بی دفاع اوج رذالت دشمنان است

حمله به افراد بی دفاع اوج رذالت دشمنان است

به گزارش مجلس ایران دات کام، سخنگوی شورای نگهبان در گفتگوی تلفنی با خانواده های شهدای حرم شاهچراغ، اظهار داشت: حمله به افراد بی دفاع نشان دهنده اوج رذالت و پستی دشمنان است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، به دنبال شهادت «محمد جهانگیری» و «غلام عباس عباسی» در حمله تروریستی داعش به حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، هادی طحان نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان با پدر شهید محمد جهانگیری که از ناظران شورای نگهبان در استان فارس بود و با پسر شهید غلام عباسی که عضو شبکه ناظران آن استان است، گفتگوی تلفنی کرد.
در این گفتگو که پس از ظهر روز سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ صورت گرفت، وی خطاب به پدر شهید جهانگیری و پسر شهید عباسی اظهار داشت: شورای نگهبان افتخار می کند که اعضای شبکه ناظران و خانواده هایشان در دفاع از دین مبین اسلام و مردم بزرگ ایران اسلامی جان فدا هستند.
طحان نظیف تصریح کرد: دشمنان تصور می کنند که با انجام این گونه اقدامات ذلیلانه می توانند در عزم و اراده مردم بزرگ ایران خللی به وجود بیاورند، اما خون این شهیدان باعث خواهد شد که مردم در دستیابی به اهداف خود مصمم تر شوند؛ ازاین رو شهادت آنها جان فدایی برای دفاع از اسلام و ایران بشمار می رود.
این عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه پیام تسلیت سایر اعضای این شورا بخصوص آیت الله جنتی را به خانواده های این شهیدان ابلاغ نمود و اظهار امیدواری داشت که با دعای خیر خانواده های شهدا، اعضا و کارکنان شورای نگهبان و شبکه ناظران انتخابات بتوانند در انتخابات پیش رو به خوبی به انجام مأموریت های خود بپردازند و باعث سربلندی ایران اسلامی شوند.
سخنگوی شورای نگهبان در انتها بار دیگر بر ضعف و زبونی دشمنان تصریح کرد و اظهار داشت: حمله به افراد بی دفاع که برای زیارت وارد یک مکان مقدس شدند و در بین آنها زنان و کودکان بسیاری حضور داشتند، نشان دهنده اوج رذالت و پستی دشمنان است و جای تعجب است که برخی دولت ها در رابطه با این حمله تروریستی سکوت کرده و یا آنرا با ادبیاتی کوچک قلمداد کرده اند. بدون شک گروهک های تروریستی در سایه حمایت های استکبار دست به چنین جنایت هایی می زنند.
گفتنی است؛ «محمد جهانگیری» متولد شهر مرودشت و از ناظران شورای نگهبان در آن شهرستان از استان فارس بود. شهید عباسی هم فرزندش از اعضای شبکه ناظران در شهرستان خرامه است.


منبع:

1402/05/27
02:44:37
0.0 از 5
3134
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵