مجلس ایران دات كام
جلال زاده :

حمله به شاهچراغ یک حرکت کور تروریستی بود

حمله به شاهچراغ یک حرکت کور تروریستی بود

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع) یک حرکت کور تروریستی بود که در هر جای عالم امکان دارد این اتفاق بیافتد و امتیازی برای دشمن محسوب نمی گردد.وحید جلال زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع)، عنوان کرد: دشمن به دنبال آن است که آرامش را در جوامع اسلامی به هم بریزد و هر حرکتی که بتواند در این خصوص انجام می دهد.
وی بیان نمود: حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع) یک حرکت کور تروریستی بود که در هر جای عالم امکان دارد این اتفاق بیافتد و امتیازی برای دشمن محسوب نمی گردد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما این حرکت تروریستی را محکوم می نماییم و اساسا انتقام این حرکت را از داعش در منطقه می گیریم، خاطرنشان کرد: این حرکت گروه تروریستی داعش حرکت رو به جلو و آفندی نیست، بلکه یک حرکت پدافندی است به این معنا که چون داعش ضربات زیادی از جبهه مقاومت خورده، تلاش می کند با این اقدامات هم خودش را نشان دهد و هم ضربه ای به ما بزند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با عنایت به لایه های امنیتی خوبی که در شاهچراغ (ع) وجود داشت، حرکت قبلی تکرار نشد و در سریع ترین زمان ممکن تروریستی که دست به این جنایت زد، دستگیر شد. این حادثه تروریستی برای ما بسیار تلخ بود، اما نسبت به حمله تروریستی قبلی به شاهچراغ (ع)، لایه های امنیتی بهتر شده بود و خوب عمل کردند.
جلال زاده با اشاره به اینکه دستگاههای امنیتی درحال بررسی ابعاد مختلف این حرکت تروریستی هستند و حتما نتایج آنرا به اطلاع مردم خواهند رساند، اظهار داشت: مردم بدانند ما انتقام این حرکت را از گروههای تروریستی و عوامل پشت پرده آنان در منطقه خواهیم گرفت.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه موضع گیری عده ای از افراد را دیدیم که عموماً منشأ خارجی داشت در خصوص این که می گویند این حمله کار خود جمهوری اسلامی بوده است که باید گفت این موضع گیری ها آنقدر نخ نما شده که گروهی از اپوزیسیون هم در رسانه های مخالف جمهوری اسلامی ایران گفتند این حرف درست نیست، این ادعا را باور نکردند و مدعیان این حرف را به سخره گرفتند. پس بهتر است کسانی که این حرف ها را می زنند، دست از این موضع گیری ها و اتهامات نخ نمای خود بردارند.منبع:

1402/05/24
08:22:29
0.0 از 5
2910
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴