مجلس ایران دات كام
سرپرست فرمانداری رشت تاكید كرد:

ضرورت جلب مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس

ضرورت جلب مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس

به گزارش مجلس ایران دات کام، از گیلان سرپرست فرمانداری رشت اظهار داشت: نیمه مرداد پیش ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع می شود و عملا وارد فاز جدی انتخابات می شویم.


کیا عاشوری امروز، ۴ مردادماه در اولین نشست کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان رشت، اظهار نمود: برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور از وظایف و تکالیف مهم وزارت کشور است.
وی با اشاره برخی محدودیت های امکانی در برگزاری انتخابات، اضافه کرد: برگزاری انتخابات با کمک و مشارکت همه دستگاه ها و مردم تحقق می یابد.
سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به اینکه باید زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری برگزاری انتخابات فراهم گردد، اظهار داشت: نیازسنجی امکانی و زیرساختی برای یک انتخابات پرشور و سالم بسیار اهمیت دارد.
عاشوری با اشاره به اینکه فرایند غیر رسمی انتخابات از الان شروع شده است، اظهار داشت: نیمه مرداد پیش ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع می شود و عملا وارد فاز جدی انتخابات می شویم.
وی با تکیه بر ضرورت تشکیل نشست های مختلف پیرامون برگزاری انتخابات، اضافه کرد: همراهی و هماهنگی بین دستگاهی منجر به برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم می شود.
سرپرست فرمانداری رشت با تکیه بر ضرورت جلب مشارکت حداکثری در انتخابات آتی، خاطرنشان کرد: همه امکانات و بسترها برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم و با مشارکت حداکثری در رشت فراهم گردد.
عاشوری با اشاره به اینکه زمینه حضور حداکثری مردم در شعبات دریافت رای تسهیل بخشی شود، اظهار داشت: با برآورد و واکاوی در مورد افزایش شعب دریافت رای در رشت اقدامات لازم صورت گیرد.
منبع:

1402/05/05
17:11:11
0.0 از 5
3267
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳