مجلس ایران دات كام
بدری:

حذف كاركنان اداری آموزش و پرورش از مزایای رتبه بندی معلمان به چه دلیل بوده است؟

حذف كاركنان اداری آموزش و پرورش از مزایای رتبه بندی معلمان به چه دلیل بوده است؟

مجلس ایران دات كام: سخنگوی كمیسیون عمران مجلس با انتقاد از حذف كاركنان اداری آموزش و پرورش كشور از دریافت مزایای رتبه بندی معلمان این مساله را سبب خالی شدن ادارات آموزش و پرورش از نیروهای با تجربه دانست.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پس از مدت ها چند روز قبل از دستورالعمل نظام رتبه بندی معلمان رونمایی كردید. با وجود تعلل بیش از اندازه این وزارتخانه در ارائه این دستورالعمل، آنچه ارائه شد در بعضی موارد به دور از عدالت، انصاف و جامع نگری است.
وی ادامه داد: حذف كاركنان اداری آموزش و پرورش كشور از دریافت مزایای رتبه بندی معلمان با چه منطقی انجام شده است؟ عدم برخورداری این عزیزان از این مزایا در كنار عدم پرداخت مطالبات و مزایای آنها می تواند منجر به خالی شدن ادارات آموزش و پرورش از نیروهای با تجربه بشود و روند مدیریت این حوزه را مختل می كند.
سخنگوی كمیسیون عمران مجلس درانتها عنوان كرد: با وجود این كه بعضی از دستگاهها درباب مزایای حق مرزی فرهنگیان اردبیل اقدام نموده اند و با توجه به این كه این فرهنگیان از لحاظ قانونی مشمول این حق می شوند همچنان چشم انتظار اعمال این بند هستند. از تضییع حق فرهنگیان جلوگیری كنید.
منبع:

1398/09/19
14:38:40
5.0 / 5
7585
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵