مجلس ایران دات كام
جهاددانشگاهی الگوی پیشرفت؛ با ایمان، امید و اعتماد به جوانان،

جهاددانشگاهی برنامه های خوبی برای پشتیبانی از نخبگان دارد

جهاددانشگاهی برنامه های خوبی برای پشتیبانی از نخبگان دارد

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جهاددانشگاهی برنامه ریزی خوبی برای پشتیبانی از نخبگان و هدایت آنها در برای کمک به تشکل های دانش بنیان دارد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، دکتر کیومرث سرمدی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با ارزیابی مثبت از دستاوردهای 43 ساله جهاد دانشگاهی بیان نمود: اگر بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری را بعنوان الگو، مدنظر قرار دهیم، نگاه و توجه به جوانان و بخصوص جوانان نخبه و صاحب فکر ازجمله اهداف مهم برای جمهوری اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: همواره دشمنان و استکبار در توطئه هایشان نه فقط نسبت به ایران بلکه نسبت به جوامع دیگر دو هدف را مدنظر قرار می دهند تا حد امکان بتوانند با تشکیل جاذبه های آن چنانی جوانان خلاق، باسواد و نخبه را مجبور به مهاجرت و جذب کنند و از راه بسته های فرهنگی مخرب و شبیخون فرهنگی که دارند جوانان را مورد هدف قرار دهند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نهادهایی مانند جهاد دانشگاهی محور خوبی هستند و برنامه ریزی خوبی در جهت پشتیبانی از نخبگان و هدایت آنها و به شکلی کمک به تشکل های دانش بنیان دارند.
دکتر سرمدی اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف سالی که تحت عنوان «رشد تولید و مهار تورم» مورد تاکید مقام معظم رهبری قرارگرفته است باید به نحوی حرکت نماییم که مردم این دستاوردها را احساس کنند و بر این اساس نقش جهاد دانشگاهی بسیار مهم و مؤثر است.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، وی تاکید کرد: ان شاءالله در سایه مقررات جدید و حمایت های مجلس و دولت و دیده شدن اهداف این نهاد در برنامه هفتم توسعه بتوانیم فتح قله های پیشرفت توسط جهاد دانشگاهی را بیشتر شاهد باشیم.
اتتهای پیام


1402/04/29
11:36:42
0.0 از 5
3070
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳