مجلس ایران دات كام
رضازاده:

پشتیبانی از مردم فلسطین نگاه استراتژیک و بلندمدت ایران است

پشتیبانی از مردم فلسطین نگاه استراتژیک و بلندمدت ایران است

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به دیدارهای اخیر مقامات جبهه مقاومت فلسطین در ایران اظهار داشت که نگاه استراتژیک و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی از انتفاضه و مبارزه مردم فلسطین ضد رژیم صهیونیستی و آزادی نهایی فلسطین است.


یعقوب رضازاده در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: نگاه استراتژیک و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران از آغاز انقلاب تابحال بحث پشتیبانی از انتفاضه و مبارزه خواهی مردم فلسطین ضد رژیم صهیونیستی و آزادی نهایی فلسطین و قبله گاه مسلمین بود.
وی افزود: در مبارزه با رژیم صهیونیستی ملت مبارز و شجاع و رهبران فلسطینی در صف اول مقاومت قرار دارند بنابراین برای تقویت این صف و رهبران فلسطینی در مبارزه با رژیم صهیونیستی دیدارهای رهبران فلسطین ضروری است؛ امام خمینی فرمودند اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود و رهبری فرمودند که پشتیبانی اقتصادی و مالی باید صورت گیرد بنابراین لازم است که در دولت آقای رئیسی بعنوان یک دولت انقلابی دیدارهایی در این خصوص صورت گیرد و حتی بیشتر هم باشد.
این عضو هیات رئیسه امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در این خصوص دیدارهای رهبران و مبارزان فلسطینی در داخل کشورمان چیز جدیدی نیست و در سالهای گذشته هم رخ داده است هدف از این دیدارها تقویت مردم و رهبران جبهه مقاومت فلسطین است.
منبع:

1402/04/09
14:41:18
0.0 از 5
3058
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲