مجلس ایران دات كام
نایب رئیس كمیسیون آموزش مجلس خبر داد؛

آبادان ظرفیت لازم را برای پایلوت برنامه های آموزش و پرورش دارد

آبادان ظرفیت لازم را برای پایلوت برنامه های آموزش و پرورش دارد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: شهر آبادان ظرفیت پایلوت برنامه های مختلف کشوری آموزش و پرورش را دارد.سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: اخیراً در جلسه ای که با مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان داشتم، مشکل کمبود نیروی انسانی در شهر های آبادان و اروندکنار را مطرح کردم و او بر استفاده از ظرفیتهای ورودی سهمیه های جدید به منظور رفع این مشکل تاکید نمود.
وی اضافه کرد: میزبانی مسابقات فوتبال دانش آموزی که یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دانش آموزی پارسال بود، نشان داد که شهر آبادان ظرفیت لازم را برای اجرای همایش ها، مسابقات فرهنگی و ورزشی و همینطور سایر رویدادهای دانش آموزی کشوری بعنوان یک پایلوت دارد.
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اظهار داشت: مقرر شده تا جایگاه شورای آموزش و پرورش خوزستان ارتقا پیدا کند و بعنوان نایب رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در این شورا حضور پیدا کنم.
مولوی ضمن اشاره به شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت: از مسئول اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی برای حضور در خوزستان دعوت کردم و مقرر شده به مدت چهار روز در این استان حضور داشته باشد.
وی توضیح داد: مسئول اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی با شرکتهای دانش بنیان خوزستان نشست برگزار خواهد نمود و در همان جلسه تسهیلات به صورت آنلاین اعطا می شود.


منبع:

1402/03/20
11:09:55
0.0 از 5
3080
تگهای خبر: آموزش , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲