مجلس ایران دات كام
نایب رئیس مجلس:

پشتیبانی از پلیس پشتیبانی از امنیت و اقتدار جامعه است

پشتیبانی از پلیس پشتیبانی از امنیت و اقتدار جامعه است

مجلس ایران دات کام: کرمانشاه نایب رییس مجلس شورای اسلامی پشتیبانی از پلیس را پشتیبانی از امنیت و اقتدار جامعه دانست.


"عبدالرضا مصری" در دیدار با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پلیس با وجود اینکه مسئولیت بسیار سنگینی در عرصه تامین نظم و امنیت دارد و دشمنان نیز هجمه های زیادی وارد می کنند، توانسته سربلند از ماموریت های محوله بیرون رود.
نماینده کرمانشاه در مجلس افزود: نگاه اعتقادی نیروهای پلیس به انجام درست وظایف محوله و شرافت و شهامت آنها در اجرای کارها و ماموریت ها سبب شده است امروز امنیت جامعه در سطح قابل قبولی باشد.
مصری همین طور از حمایت مجلس از پلیس جمهوری اسلامی آگاهی داد و اظهار داشت: همه ما بر این اعتقاد هستیم که پشتیبانی از پلیس به مفهوم پشتیبانی از امنیت و اقتدار جامعه است که از این پس بیشتر در دستور کار نمایندگان ملت در مجلس انقلابی قرار خواهد گرفت.
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به برخی معضلات و مشکلات اجتماعی نیز اشاره و اظهار داشت: یکی از این معضلات موضوع مواد مخدر و وجود تعداد زیاد معتادان متجاهر در سطح شهرها و حتی روستاهاست.
وی با اعلان اینکه کرمانشاه نیز مانند بسیاری استانهای کشور از موضوع اعتیاد و حضور معتادان متجاهر رنج می برد، اظهار داشت: مسئله ای که ابتدا باید به آن توجه گردد فراهم کردن محلهای مناسب برای نگهداری این افراد و سپس کمک به آنها جهت رهایی از دام اعتیاد است.
مصری با اعلان اینکه رهاسازی معتادان متجاهر در سطح شهرها و روستاها موجب افزایش سرقت خصوصا سرقت های خرد می شود، اظهار داشت: علاوه بر فراهم کردن شرایطی برای نگهداری مناسب آنها، باید شرایطی فراهم نمود که این افراد بعد از ترک اعتیاد و بازگشت به دامان جامعه، باردیگر وسوسه استفاده از مواد و افتادن باردیگر در دام آن نشوند.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: موضوع مهم دیگری که باید حتما مورد توجه قرار گیرد توجه و پشتیبانی از افرادی است که توانسته اند خودرا از دام اعتیاد رهایی بخشیده و سالهاست برای نجات دیگران تلاش می کنند.
وی با اعلان اینکه گاهی اوقات در جلسات و انجمن های افراد بهبود یافته از دام اعتیاد شرکت می کنند، اظهار داشت: بدون شک این افراد باتوجه به گذشته و سابقه ای که داشته اند می توانند در پیش گیری از ابتلای خیلی از افراد به اعتیاد کمک های شایانی کنند.
مصری در آخر ضمن ابراز خرسندی از دیدار با سردار حاجیان فرمانده جدید انتظامی کرمانشاه، وی را همچون فرماندهان باتجربه و کاردان انتظامی دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور وی شاهد ارتقاء امنیت در این استان باشیم.
در این جلسه "محمد رشیدی" دیگر نماینده کرمانشاه و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت و انتصاب سردار حاجیان به عنوان فرمانده انتظامی کرمانشاه را تبریک گفت.


منبع:

1402/03/17
09:17:53
0.0 از 5
3068
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳