مجلس ایران دات كام
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

امام راحل جرأت سیلی زدن بر شیاطین را به امت اسلامی داد

امام راحل جرأت سیلی زدن بر شیاطین را به امت اسلامی داد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) با اخلاص و شجاعتی بی نظیر به امت اسلامی جرأت داد تا سیلی محکم بر شیاطین روزگار بزنند.علی نیکزاد در حاشیه مراسم ارتحال امام راحل در مصلای اردبیل در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در سخت ترین شرایط که همه ملت های غرب و شرق به قدرت های اهریمنی وابسته بودند، ظهور انقلاب اسلامی سیلی محکم بر دهان یاوه گویانی بود که هر روز احساس می کردند ملت ایران را می توانند در راه فزون خواهی خود به غارت و چپاول سوق دهند.
وی اشاره کرد: با تشکیل حکومت مبتنی بر مردم سالاری دینی با درایت و تدبیر امام راحل تحول عظیمی در دنیا شکل گرفت و امروز به برکت این نهضت عظیم و حقیقتی چون امام راحل، امت های اسلامی جرأت مقابله با شیاطین روزگار و مستکبران را پیدا کردند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمام آزادیخواهان جهان امروز با تأسی به امام راحل و مکتب باارزش آن فقیه زمان تلاش می کنند تا در مقابل آمریکا و دیگر قدرت های پوشالی عصر معاصر خودنمایی کرده و عزت و عظمت ملت های خودرا مورد صیانت قرار دهند.
نیکزاد با برشمردن خاصیت های امام راحل در سخت ترین روزگار با هدف نجات ملت ایران اضافه کرد: به رغم همه تنگناها و سختی کار آن حضرت با ایستادگی و مقاومت، ساده زیستی و پرهیز از تجمل گرایی اهتمام کرد تا در گام نخست برای ملت ایران هدایتگری روشن ضمیر باشد تا این کشور پس از قرن ها سلطه گری بتواند طعم عزت، آزادی و عظمت را بچشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: حضرت امام با اندیشه و سیره پاک و بی نظیر خود تمام قدرت های اهریمنی را به زیر کشید و ثابت کرد تنها قدرت حق تعالی بر جهان غلبه دارد و هیچ قدرت فزون طلبانه نمی تواند ملت ها را اسیر و گرفتار خود کند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضرورت توجه مسئولان به سیره و سلوک امام راحل را در ادامه مسیر انقلاب تصریح کرد و افزود: همه ما باید به دور از تجملات و در اوج ساده زیستی اهتمام نماییم تا راه و مرام امام را پیموده تا در روز قیامت شرمنده آن امام بزرگوار نباشیم.


منبع:

1402/03/16
09:31:25
0.0 از 5
3398
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام