مجلس ایران دات كام
حسنوند:

فتح مكه و مدینه و بیت المقدس به دست فرزندان انقلاب اسلامی است

فتح مكه و مدینه و بیت المقدس به دست فرزندان انقلاب اسلامی است

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیسیون انرژی مجلس با استناد به سخنان مقام معظم رهبری و تاكید بر آگهی ایشان نسبت به مذاكره با دشمنان اظهار داشت: باید به اسراییل و عربستان بگوییم كه فتح مكه و مدینه و بیت المقدس به دست فرزندان انقلاب اسلامی است.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، فریدون حسن وند در جلسه علنی بامداد امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریك روز دانشجو اظهار داشت: در این ایام توطئه ای عمیق برای كشورهای خط مقدم مقاومت در مقابل اسراییل و آمریكا در حال اجراست كه می طلبد با هوشیاری دقیق آنرا تجزیه، تحلیل و خنثی نماییم. طراحان این توطئه اسراییل، آمریكا، عربستان سعودی و امارات هستند. كشورهای هدف نیز ایران، عراق و لبنان هستنداین توطئه توسط مثلث غربی و عبری عربی در حال اجراست.
رئیس كمیسیون انرژی مجلس اشاره كرد: یكی از مهمترین دلیلهای این اقدامات مذبوحانه انتقام گرفتن از كشورها و سازمان های انقلابی و مردمی مثل حزب الله، حشد الشعبی، انصارالله و در راس آن ایران است.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس اضافه كرد: كشورهایی كه طراحی ده ساله آمریكا و اسراییل در راه اندازی و تغییر جغرافیایی خاورمیانه را با هزینه های هنگفت و یا نابودی دانش و سایر تروریست ها و آزاد سازی سوریه و عراق از دست اشغال گران رقم زدند یكی دیگر از اهداف این پروژه حذف سیاسی حزب الله و حشد الشعبی در دولت و مجلس لبنان و عراق و انزوای انصارالله با حمایت مالی و اطلاعاتی عربستان و امارات و طراحی و پشتیبانی سرویس های اططلاعاتی آمریكا و انگلیس است.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس با اشاره به اعتراضات لبنان و عراق اظهار داشت: اهتمام این اعتراضات بر این بود كه این ناآرامی ها به تدریج خشن و خونین شده و رنگ و بوی سیاسی بگیرد تا مطالبات به سمت تغییرساختار سیاسی در این دو كشور و در نهایت منجر به انحلال مجلس و دولت شود تا با فرض انتخابات زودرس در این كشورها بتوانند با تبلیغات منفی و مخدوش كردن وجهه انقلابی جریانات مذكور در افكار عمومی و با هزینه های دلارهای عربستان این جریانات انقلابی را از رسیدن به مناسبی در دولت و مجلس محروم كند.
حسن وند با تامین تحلیل خود به ایران اظهار داشت: ایران بعنوان پشتوانه اعتقادی محور مقاومت بعنوان هدف نهایی این فتنه انتخاب شده است كه متاسفانه بستر اعتراضی لازم برای اجرای آن در اعلام زمان گرانی بنزین و اعتراضات به حق و قانونی مردم و نگرانی اقشار مختلف از فشارهای اقتصادی و وضعیت نامناسب معیشتی مهیا شده است؛ فتنه ای كه یك ضلع آن تحریم و فشار اقتصادی و عدم فروش نفت و جلوگیری از درآمدهای ارزی بود وضلع دیگر آن بحران های اجتماعی و تشدید التهابات و شورش های خیابانی تعریف شده بود.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس ضمن آگهی در مورد " استكبار رسانه ای" اظهار داشت: جریان ضد انقلاب خارج نشین اهتمام در تغییر فضای جامعه از مطالبات اقتصادی به مطالبات سیاسی و اقدامات آشوبگرانه دارد. اما به سبب ساختار مستحكم مردم در جمهوری اسلامی و وجود رهبری آگاه و مردمی با اراده این جریانات نمی توانند در گام بعدی خود انحلال مجلس و دولت را درخواست كنند بلكه با ایجاد شورش هایخیابانی و تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم ظالمانه همزمان فشار اصلی جهت تضمین و سازش و به پای میز مذاكره نشاندن و عقب نشینی از اصول آرمان ها را در دستور كار قرار می دهد.
وی با بیان این كه بعضی فشارهای غیر طبیعی سیاسی اهتمام بر بحرانی جلوه دادن شرایط كشور در عرصه ی بین المللی كرد گفت: یقینا جریان مقاومت نقطه اصلی این همه دشمنی بود باید اعلام نماییم تا اسراییل و عربستان بدانند كه فتح مكه و مدینه و بیت المقدس به دست فرزندان انقلاب اسلامی است و آن روز دیر نیست. رهبر انقلاب بارها به مسئولان در جلسات خصوصی و انظار عمومی آگهی داد و از مذاكره با دشمنان در شرایط فعلی برحذر داشته اند اما باز هم برخی حضرات كه قبله آمالشان را در هماهنگ كردن با كدخدا می بینند با گستاخی دم از مذاكره به بهانه های مختلف می زنند.
حسن وند خطاب به مسئولان اظهار داشت: چرا خودرا به تجاهل و تغافل زده اید؟ بدانید كلید حل مشكلات در داخل است. در این شرایط حساس اقدام برخی افراد در نشان دادن چراغ سبز به دشمنان در بحبوحه حوادث آبان ماه و ارسال نامه ی 77 نفر ورشكسته سیاسی كاملا مشكوك و اقدام هماهنگ با دشمن تلقی می شود اظهارات ناامید كننده بعضی از مسئولان نگرانی ها را مضاعف می كند. یكی از اهداف دشمنان هدف قرار دادن امید مردم است كه به شیوه های مختلف در حال انجام می باشد.
حسن وند درانتها نطق خود اظهار داشت: سیاه نمایی و بدبینی به نظام و مسئولین افزایش پیدا كرده است. جا دارد كه تریبون مجلس و صدا و سیما و نماز جمعه به جامعه امید تزریق كنند. بعضی سیاسیون در نزدیكی انتخابات برای پاسخگویی به اهداف خود در امتداد اهداف شوم دشمنان حاكمیت را تهدید به اردو كشی خیابانی كرده و قصد امتیاز گرفتن از نظام دارند. به آنها می گویم كه فرزندان روح الله هنوز پا به ركاب هستند.
منبع:

1398/09/17
14:18:34
5.0 از 5
10944
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳