مجلس ایران دات كام
نماینده مردم ورامین، قرچك و پیشوا:

نمادسازی های مناسب و در شأن و منزلت دیار ۱۵ خرداد نداریم

نمادسازی های مناسب و در شأن و منزلت دیار ۱۵ خرداد نداریم

به گزارش مجلس ایران دات کام، از تهران نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما در شهرستان قرچک نمادسازی های مناسب و در شأن و منزلت دیار 15 خرداد و مشهدالشهدای دیار 15 خرداد نداریم، با توجه به این که یک افتخار بسیار بزرگ برای مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا است.


حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های قرچک ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان قرچک اظهار داشت: دیار ۱۵ خرداد شناسنامه منطقه است، مقام معظم رهبری وقتی در منطقه حاضر شدند فرمودند "این دیار دیار پاکان است، من به مردم این منطقه ادای احترام می کنم"، ما در شهرستان قرچک نمادسازی های مناسب و در شأن و منزلت دیار ۱۵ خرداد و مشهدالشهدای دیار ۱۵ خرداد نداریم، با توجه به این که یک افتخار بسیار بزرگ برای مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا است.
وی افزود: اساسا به لحاظ کیفی ۴ الی ۵ هزار نفر برای پشتیبانی از امام و مرجعیت خودشان بصورت خودجوش آن حرکت عظیم را انجام دادند که قابل تقدیر و تحسین است، آن تفکر را امروز باید به نسل های نو صادر نماییم.
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما هم در نهادسازی و هم در نمادسازی کوتاهی کردیم، همه مسئولان باید در این دو امر مهم کوشا باشند و اقدامات اجرائی را عملیاتی کنند.
منبع:

1402/02/31
10:58:33
0.0 از 5
3272
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام