مجلس ایران دات كام
زارعی:

انتخابات در کشور ما واقعی است

انتخابات در کشور ما واقعی است

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هرچه مشارکت مردم در انتخابات پیش رو بیشتر باشد، اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی بیشتر تقویت خواهد شد.


منصورعلی زارعی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص بسترسازی تمام دستگاه ها برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سالجاری، بیان نمود: در کشور ما انتخابات مبحث مهمی به شمار رفته و برخاسته از دل مردم سالاری دینی و قانون اساسی است. تبلور مشارکت و نقش مردم در حکمرانی، انتخابات است. از سوی دیگر انتخابات در کشور ما آزاد و واقعی است، از کف جامعه تا بالاترین رده در انتخابات حضور دارند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: همواره هم امام راحل و هم مقام معظم رهبری بر مشارکت مردم در انتخابات تاکید داشتند. بعنوان مثال حضرت امام فرمودند که بدون مشارکت مردم هیچ کاری محقق نمی گردد. مقام معظم رهبری هم تاکید داشتند که مردم نقش تعیین کننده را در سرنوشت خود دارند. در طول این سال ها هم دیده ایم که هرجا که مردم پای کار بودند، ما پیروز صحنه شده ایم.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: فلذا انتخابات آینده و مشارکت مردم بسیار حائز اهمیت می باشد. مشارکت مردم، سلامت انتخابات و برگزاری آن مطابق قانون سه مولفه مهم و کلیدی است که باید به آن توجه گردد.
زارعی در انتها با اشاره به اینکه هرچه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی هم بیشتر تقویت خواهد شد، تصریح کرد: ما در اصلاح قانون انتخابات مجلس هم نقش پررنگ تری برای احزاب پیشبینی کرده ایم و درحال حرکت به این سمت هستیم تا زمینه فعالیت و حضور احزاب رسمی در انتخابات تقویت شود.
منبع:

1402/02/28
16:20:54
0.0 از 5
3025
تگهای خبر: انتخابات , حكم , رهبری , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵