مجلس ایران دات كام
فرزانه خبر داد

لایحه برنامه هفتم تا پایان اردیبهشت به مجلس ارائه می شود

لایحه برنامه هفتم تا پایان اردیبهشت به مجلس ارائه می شود

مجلس ایران دات کام: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که مقرر است تا پایان اردیبهشت ماه لایحه برنامه هفتم به مجلس تقدیم شود.


ولی الله فرزانه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معاون استانهای سازمان برنامه و بودجه در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه گزارشی از آخرین مراحل تدوین لایحه برنامه هفتم به کمیسیون ارائه کرد.
وی توضیح داد: طبق توضیحات ارائه شده باتوجه به تغییر رئیس سازمان برنامه و بودجه مقرر است بازبینی مجددی در لایحه برنامه هفتم با حضور رئیس جدید سازمان صورت گیرد.
فرزانه با اعلان اینکه تا پایان اردیبهشت لایحه برنامه هفتم به مجلس تقدیم می شود، اضافه کرد: تدوین برنامه هفتم در سازمان برنامه و بودجه به پایان رسیده منتها به سبب تغییر رئیس سازمان مقرر است بازبینی باردیگر ای انجام شده و بعد لایحه به مجلس ارائه شود.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همین طور به جلسه کمیسیون با دیوان محاسبات اشاره و اظهار داشت: تصمیم بر آن شد که دیوان محاسبات تجربیاتش در تفریغ بودجه را برای برنامه هفتم ارائه کند تا جمع بندی کاملی در کمیسیون برنامه صورت گیرد.
منبع:

1402/02/01
18:06:07
0.0 از 5
3332
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
اسفندیار قاسمی:
معافیت پزشکی مانع ازدواج است۵۰سال دارم مجرد هستم
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام