مجلس ایران دات كام
صباغیان در تذكر شفاهی:

مشکل اصلی تورم، تعارض منافع و ضعف در نظارت است

مشکل اصلی تورم، تعارض منافع و ضعف در نظارت است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس اظهار داشت: مشکل اصلی گرانی و تورم تعارض منافع و ضعف در نظارت است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۹ فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: متأسفانه شاهد گرانی، تورم و بی پولی مردم هستیم و شاید حقوق و مزایای ما نمی گذارد که گرانی و بی پولی مردم را درک نماییم.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد مشکل اصلی تورم و گرانی، تعارض منافع و ضعف در نظارت است.
وی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مرحوم رستم قاسمی، سنگ بنای ساخت خانه یک طبقه و ویلایی در مسکن ملی را گذاشت و انتظار داریم بذرپاش این راه را ادامه دهد.
زمزمه هایی شنیده می شود که در بعضی مناطق به سبب کمبود زمین مقرر است این طرح کنار گذاشته شود.
صباغیان خطاب به بذرپاش اظهار داشت: سوال بنده از وزیر راه و شهرسازی آن است که آیا شما علاقه دارید در خانه های ویلایی و یک طبقه زندگی کنید یا در قفس های بتنی آپارتمانی چند طبقه؟ اگر شما نمی خواهید، مردم هم نمی خواهند اما با سیاستگذاری های خود آنها را مجبور می کنید گرفتار زندان های آپارتمانی شوند.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقاضای بنده از وزیر راه و شهرسازی است آنکه بررسی کند چند درصد از صدمه های اجتماعی محصول سکونت در قفس های بتنی آپارتمانی چند طبقه است.


منبع:

1402/01/30
21:35:40
0.0 از 5
2842
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام