مجلس ایران دات كام

نماینده اهواز: عمده ترین مشكل مردم سیل زده روند واگذاری تسهیلات است

نماینده اهواز: عمده ترین مشكل مردم سیل زده روند واگذاری تسهیلات است

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم اهواز در مجلس با تاكید بر اینكه مشكلات مردم در مناطق سیل زده در حال پیگیری است، اظهار داشت: اقدامات لازم برای ساخت واحدهای مسكونی كه تخریب شده اند و یا تعمیر منازلی كه لطمه دیده اند در حال پیگیری است. در بخش كشاورزی نیز خسارت ها ارزیابی شده است.


همایون یوسفی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل زده خوزستان بیان كرد: سیل خسارت های جدی را به استان خوزستان وارد كرد اما خوشبختانه با اقدامات انجام شده وضعیت در حال بهبود است. برآورد خسارت ها در بخش كشاورزی و مسكن انجام شده است.
ایشان سپس اظهار نمود: اقدامات لازم برای ساخت واحدهای مسكونی كه تخریب شده اند و یا تعمیر منازلی كه لطمه دیده اند در حال پیگیری است. در بخش كشاورزی نیز خسارت ها ارزیابی شده است. امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده و پیگیری ها هرچه سریع تر مشكلات مردم در مناطق سیل زده مرتفع شود.
نماینده مردم اهواز در مجلس با اشاره به عمده ترین مشكلی كه امروز مردم در مناطق سیل زده با آن مواجهند، اظهار داشت: یكی از اشكالات اصلی حالا روند واگذاری تسهیلات است كه امیدواریم سرعت بیشتری به خود گرفته تا هرچه سریعتر مردم از تنگنا بیرون بروند.
منبع:

1398/06/19
12:02:10
5.0 / 5
7860
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳