مجلس ایران دات كام
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

روز قدس خط وحدت امت اسلامی را انسجام بخشید

روز قدس خط وحدت امت اسلامی را انسجام بخشید

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان بعنوان روز قدس در پشتیبانی از مردم فلسطین خط وحدت منسجمی را در عالم اسلام شکل داد.حجت الاسلام سید کاظم موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: دشمنان جهان اسلام در این ۴۴ سال تلاش کردند تا این خط وحدت را بشکنند اما با درایت مقام معظم رهبری همه ساله این مسیر مستحکم و امت اسلامی با قدرت بیشتر در راه آزادی قدس تلاش و مجاهدت کردند.
وی خاطرنشان کرد: روز قدس در واقع روز برملا شدن توطئه ها و تعدی غاصبان صهیونیسمی است که با پشتیبانی آمریکا و سایر مستبدان روزگار درحال جنایت و خونریزی هستند و اساسا بیشتر از گذشته این حرکت آنها به وحدت و همگرایی امت اسلامی و سرنگونی این رژیم منجر خواهد شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچ انسان آزاده ای نمی تواند شاهد ظلم و تعدی در مقابل مردم مظلوم فلسطین باشد چون که بیشتر از ۷۵ سال است که رژیم غاصب صهیونیستی سرزمین مادری فلسطینی ها را اشغال کرده و هزاران انسان بیگاه را در این منطقه به خاک و خون کشیده است.
حجت الاسلام موسوی اضافه کرد: این ظلم و تعدی پابرجا نخواهد بود بلکه خداوند متعال با وحدت امت اسلامی نتیجه این تعدی و ظلم را برای غاصبان صهیونیسم نشان خواهد داد و جوشش امت اسلامی هم در این راه ستودنی خواهد بود.
وی در قسمت دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بزودی و با همگرایی امت اسلامی شاهد برگزاری نماز در قدس شریف خواهیم بود و ریشه ظلم و تعدی در این منطقه برچیده شده و به جای آن آزادی و رفاه برای مردم مظلوم فلسطین به ارمغان می آید.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز بیشتر از هر زمان دیگر در لبیک به ندای امام راحل و مقام معظم رهبری باید در صحنه دفاع از مظلوم و طغیان ضد ظلم و تعدی در میدان باشیم تا دشمنان نتوانند اهداف شوم خویش را تحققی عینی ببخشند.


منبع:

1402/01/25
12:09:50
0.0 از 5
3142
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳