مجلس ایران دات كام
با اشاره به تغییرات جدید كابینه

فیروزی پور: امیدوارم تغییرات کابینه به بهبود شرایط و رضایت مندی مردم منجر شود

فیروزی پور: امیدوارم تغییرات کابینه به بهبود شرایط و رضایت مندی مردم منجر شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت امیدواریم تغییرات مورد نظر رئیس جمهور در کابینه نتیجه ای موثر در جهت کارآمدی بیشتر دولت در بر داشته باشد.


رحمت الله فیروزی پور بادی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به تغییرات اعلام شده از جانب دولت در کابینه با اشاره به اینکه برای قضاوت در رابطه با نتیجه این تغییرات هم اکنون زود است، اظهار نمود: آقایان باید بیایند و کار کنند تا روشن شود روند تحولات به چه سمت و سویی می رود. مسؤلان اگر بتوانند کاری کنند که درد، آلام و رنج مردم را کاهش دهند و رضایت مندی برای مردم ایجاد کنند، خوب است اما اگر نتوانند کاری کنند صرف تغییر افراد کاری از پیش نخواهد برد و مهم نیست.
این عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار امیدواری کرد که تغییرات اعلام شده بتواند به بهبود شرایط و رضایت مندی مردم منجر شود.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به هر حال رئیس جمهور به همراه تیمش احساس کردند نیاز است بعضی از اعضای کابینه تغییر کنند و بطور قطع این مسئله ای در تشخیص ایشان و ارزیابی خودشان بوده است اما از نظر ما آنچه مهم می باشد چه در رابطه با آنهایی که بر سر کار هستند یا آمدند یا خواهند آمد، باید بتوانند رضایت مندی مردم را فراهم نمایند و در حوزه معیشت، کالاهای مورد نظر و توقعات و انتظارات بر حقی که مردم در ارتباط با بودجه، اعتبارات و هم افراد در صنف های مختلف دارند منطقی و معقول عمل کنند.
فیروزی پور در رابطه با افراد معرفی شده از جانب دولت اظهار داشت: ما منتظر خواهیم ماند تا رئیس جمهور این افراد را معرفی کنند اما به صورت کلی آقای منظور که برای سازمان برنامه و بودجه معرفی شده اند را در حوزه مالیاتی می شناسم و احساس کردم ایشان در این مدت موفق بوده است و تلاش هایی داشته و توانسته درآمد دولت را وصول کند و برخوردهایش هم منطقی بوده است. در حوزه کشاورزی انتظار است که وزیر در این پست در عرصه تولید و مصرف و بخصوص تأمین گوشت، لبنیات و غیره و هم در حوزه بازرگانی در داخل کشور یک سامان دهی اساسی به امور دهد.
منبع:

1402/01/24
16:33:41
0.0 از 5
3322
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳