مجلس ایران دات كام

درخواست صباغیان برای اجرائی شدن مصوبه جابجایی پاسگاه مهریز

درخواست صباغیان برای اجرائی شدن مصوبه جابجایی پاسگاه مهریز

مجلس ایران دات کام: نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پاسگاه مهریز محل بارانداز قاچاق کالا و اتباع شده است، خواهان تسریع در اجرائی شدن مصوبه جابجایی این پاسگاه شد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی بامداد امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: ما در شهرستان مهریز یک پاسگاهی در کنار شهرستان داریم که ظرف دو سه روز گذشته چندین صحنه تصادف در آن رخ داده که منجر به کشته شدن چندین جوان شده است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: جابجایی این پاسگاه هم مصوبه سفر رئیس جمهور و هم مصوبه سفر آقای اژه ای است اما متاسفانه تابحال این اقدام صورت نگرفته است. این پاسگاه به بارانداز قاچاق کالا و اتباع تبدیل گشته است. پیش از پاسگاه پیاده می شوند و پس از پاسگاه سوار شده و ماشین ها و موتورها با سرعت بالا می روند. تقاضا داریم که این مشکل را حل کنید.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم گناه دارند هراز چند گاهی چندین جوان از خانواده ها به خاطر تصادف در این محل کم می شوند و شهرستان گرفتار مصیبت شده است.1401/12/23
09:58:32
0.0 از 5
3018
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵