مجلس ایران دات كام
بررسی بودجه ۱۴۰۲

اختصاص ۲۵ همت برای تأمین قیر مجانی در بودجه ۱۴۰۲

اختصاص ۲۵ همت برای تأمین قیر مجانی در بودجه ۱۴۰۲

به گزارش مجلس ایران دات کام، با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت مکلف شد که سال آینده معادل ۲۵ همت قیر مجانی در اختیار دستگاههای اجرایی قرار دهد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی نوبت بامداد امروز شنبه مجلس و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۲، بند ک تبصره ۱ را به تصویب رساندند.
بر مبنای بخش درآمدی بند ک تبصره ۱؛ در سال ۱۴۰۲ وزارت نفت مکلف است معادل مبلغ دویست و پنجاه هزار میلیاردریال نفت خام از محل منابع در اختیار شرکت ملی نفت ایران در اختیار پالایشگاه ها قرار داده و به میزان آن، به صورت ماهانه از آغاز سال ۱۴۰۲ مواد اولیه قیر (وکیوم باتوم) در اختیار دستگاههای اجرایی مبحث این قانون قرار دهد و در حساب های در میان خود و خزانه داری کل کشور اعمال و آنرا از محل خوراک تحویلی تسویه نماید.
وزارت نفت مکلف است مابه التفاوت قیمت هر تن هفتاد و پنج میلیون ریال با میانگین وزنی ماهانه قیمت های معاملاتی مواد اولیه (وکیوم باتوم) در بورس را با تعدیل قیمت ماهانه خوراک از راه شرکت ملی پخش و پالایش جبران و اعمال حساب نماید. در صورت کاهش قیمت قیر، مقدار قیر تحویلی به دستگاههای مبحث این بند افزایش خواهد یافت.1401/12/06
13:57:39
0.0 از 5
3044
تگهای خبر: بودجه , تصویب , قانون , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام