مجلس ایران دات كام
پژمانفر:

امروز در قله برخی دانش ها هستیم اما به سبب برخی ملاحظات آنها را بیان نمی کنیم

امروز در قله برخی دانش ها هستیم اما به سبب برخی ملاحظات آنها را بیان نمی کنیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، خراسان رضوی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همیشه وظیفه داریم در حوزه کوتاهی ها عذرخواهی نماییم اما نباید تحت تاثیر فضای ناسالم بی انصافی واقع شویم که جمهوری اسلامی کاری انجام نداده است، ما کارهای بزرگی انجام دادیم؛ امروز در قله برخی دانش ها هستیم اما به سبب برخی ملاحظات آنها را بیان نمی نماییم، کاش می توانستیم زحمات حوزه هایی مانند مخابرات، نظامی، توانمندی های هسته ای، نانو و پزشکی را به مردم اعلام نماییم.حجت الاسلام نصرالله پژمانفر، امروز ۲۰ بهمن ماه، در مراسم کشوری روز بهورز که در مجتمع شهدای سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: امروز دشمنان خارجی و داخلی در کشور تلاش می کنند تا کسی خدمات و اقدامات انجام شده در کشور و انقلاب را نبیند و فضایی ایجاد شود که به ذهن مردم متبادر نشود چه اقدامات و خدماتی انجام شده است.

وی اضافه کرد: شاید این تعبیر خوبی نباشد اما گاهی با بیماری مواجه می شوید که ناتوانی در ادراک یک رنگ خاص دارد، هرچه آن فرد را با آن رنگ مواجه می کنید می گوید دریافتی ندارم. امروز موج گسترده ای در فضای رسانه ای به وجود آمده که گاهی اقدامات بابرکتی که در طول ۴۴ سال صورت گرفته، دیده نمی شود و همه نگاه ها را به سمت ضعف ها و ناتوانی ها می برند.

پژمانفر افزود: وظیفه ما این است که ضعف ها را ببینیم و شناسایی نماییم و با ضعف ها و فسادها برخورد نماییم. ما ضعف ها و ناتوانی هایی داریم که باید قبول نماییم و برای رفع آن ها برنامه داشته باشیم اما این جمله را جا انداختند که جمهوری اسلامی چه کار کرده است؟ این اوج بی انصافی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس افزود: مجموعه خانواده بهداشت و درمان در دوران کرونا زحمات زیادی کشیدند که تقریباً مسئله حل شده، در صورتیکه تلفات کرونا در کشورهای دیگر در اوج خود است، اما اجازه نمی دهند این دستاوردها دیده شود. امروز ما شاهد شرایط زندگی عادی، فعالیت مدارس، دانشگاه ها و مراکز اجتماعی و اقتصادی هستیم که به سبب زحمات و جان فشانی ها است، این افتخاری بوده که جمهوری اسلامی آنرا انجام داده است.

وی با اعلان اینکه شتاب رشد خدمات بهداشت و درمان در روستاها را با کل دنیا مقایسه کنید، عنوان کرد: ما همیشه وظیفه داریم در حوزه کوتاهی ها عذرخواهی نماییم اما نباید تحت تاثیر فضای ناسالم بی انصافی واقع شویم که جمهوری اسلامی کاری انجام نداده است؛ ما کارهای بزرگی انجام دادیم، امروز در قله برخی دانش ها هستیم اما به سبب برخی ملاحظات آنها را بیان نمی کنیم؛ کاش می توانستیم زحمات حوزه هایی مانند مخابرات، نظامی، توانمندی های هسته ای، نانو و پزشکی را به مردم اعلام نماییم.

پژمانفر اشاره کرد: بهورزان در صف مقدم مواجهه با مردم هستند، بدین سبب باید به خاطر کشور و انقلاب، زحماتی که کشیده شده را به مردم بگویند تا ذهن مردم به این عظمت معطوف شود.
1401/11/21
12:17:59
0.0 از 5
4041
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴