مجلس ایران دات كام
رئیس كمیسیون امور داخلی:

اقدام پارلمان اروپا سیاسی است

اقدام پارلمان اروپا سیاسی است

مجلس ایران دات کام: به گزارش مجلس ایران دات کام، رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: این که اتحادیه اروپا در وضعیت فعلی دست به چنین اقدامی زده است جای تاسف دارد و نشان از درماندگی این کشورها در مقابل اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.


محمدصالح جوکار در گفت و گو با ایسنا، ضمن محکومیت اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا، بیان کرد: غیر از این که اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا جنبه اجرائی دارد یا ندارد، نکته قابل توجه این است که این اقدام برخلاف حقوق بین الملل و منشور سازمان ملل است. درحقیقت اگر قرار باشد مصوبه پارلمان اروپا اجرائی شود از این پس می توان ارتش کشورهای مختلف را تروریست قلمداد کرد. اگر باب این مساله در دنیا گشوده شود در وهله اول شامل حال کشورهای اروپایی و آمریکا خواهد بود چونکه آنها جنایت های مختلفی در غرب آسیا انجام داده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه مقابل تروریست ها است
ایشان سپس اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه مقابل تروریست ها در منطقه غرب آسیا بوده است. در مقابل آنچه که در عراق و سوریه گذشت سپاه پاسداران ایستاد، سپاه پاسداران در مقابل تروریست هایی که خود اروپایی ها پرورش دادند و آنها را تسلیح کردند ایستاد. این که اتحادیه اروپا در وضعیت فعلی دست به چنین اقدامی زده است جای تاسف دارد و نشان از درماندگی این کشورها در مقابل اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

درد اروپا اقتدار نظام اسلامی است
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: درد آنها داشتن پهپادهای پیشرفته و موشک های هوشمند نقطه زن است، آنها اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بر نمی تابند در صورتیکه خودشان دارای انواع کلاهک های هسته ای هستند که هر موقعی می توانند مقابل بشریت از آنها بهره گیرند.
رییس کمیسیون امور داخلی اظهار داشت: این اقدام پارلمان اروپا بیشتر جنبه سیاسی دارد و در امتداد سیاست راهبردی آمریکا است که می خواهد ملت ایران را به انزوا ببرد.
جوکار در آخر اشاره کرد: اروپایی ها در حقیقت در نقش آمر آمریکایی ها هستند و در زمین آمریکا بازی می کنند، اساسا ما نیز اقدام متقابلی انجام خواهیم داد. مجلس شورای اسلامی بایستی مصوبه ای داشته باشد تا نسبت به جنایت هایی که ارتش این کشورها در منطقه غرب آسیا انجام دادند، پاسخ لازم را دریافت نمایند.
منبع:

1401/11/01
12:30:32
0.0 از 5
3204
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱