مجلس ایران دات كام
شهبازی خبر داد

کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات انتخاب شدند

کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات انتخاب شدند

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس کمیته دیوان محاسبات و امور مالی مجلس شورای اسلامی از انتخاب چهار کاندیدای ریاست دیوان محاسبات در جلسه امروز این کمیته اطلاع داد.


علیرضا شهبازی در گفت و گو با ایسنا، ۲۵ نفر برای ریاست دیوان محاسبات اعلام آمادگی کرده بودند که چند نفر از آنها نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی بودند این نمایندگان مجلس به سبب احترام به رای مردم حوزه انتخابیه خود از کاندیداتوری انصراف دادند.
وی افزود: از بین سایر افراد کمیته دیوان محاسبات و امور مالی مجلس شورای اسلامی طی روز گذشته و امروز به بررسی صلاحیت ها و سوابق این افراد پرداخت و مصاحبه هایی را با آنها انجام داد در نهایت کمیته چهار گزینه را برای ریاست دیوان محاسبات انتخاب و به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی نمود از بین این چهار نفر دو نفر در کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب خواهند شد.
وی اشاره کرد: کمیسیون برنامه و بودجه هفته آتی در جلسه خود از بین چهار گزینه این کمیته، دو نفر را به صحن علنی مجلس معرفی خواهدنمود تا یکی از آنها با رای نمایندگان به عنوان رییس دیوان محاسبات انتخاب گردد.
بگفته شهبازی چهار کاندیدای انتخاب شده کمیته دیوان محاسبات و امور مالی مجلس، پشمچی زاده معاون نظارت مجلس، دستغیب مشاور رییس مجلس، پورسید معاون حقوقی مجلس و داودی معاون فعلی دیوان محاسبات هستند.
منبع:

1401/10/06
14:58:50
0.0 از 5
3107
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲