مجلس ایران دات كام
نوش آبادی :

حقوق نیروهای مسلح بیشتر می شود

حقوق نیروهای مسلح بیشتر می شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: مجلس مصمم است که بودجه دفاعی کشور در سال آینده افزایش یابد و علاوه بر این، حقوق نیروهای مسلح هم باید افزایش یابد.حسین نوش آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با تکیه بر ضرورت تقویت بودجه دفاعی کشور در سال آینده، اظهار داشت: مجلس خصوصاً کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از سالهای قبل خصوصاً در دوره یازدهم مصمم بوده است که اعتبارات حوزه دفاعی کشور را بصورت مناسب افزایش دهد.
وی اضافه کرد: نظر مجلس بر آنست که باید نیازهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروهای مسلح برطرف شود و برای ما مسائل امنیتی، دفاعی و توان بازدارندگی کشور اهمیت ویژه ای دارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است بودجه بخش دفاعی کشور مورد توجه جدی قرار گیرد، چونکه باید منابع و اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های این بخش، تامین نیازهای دفاعی و توسعه کارهای پژوهشی و تحقیقاتی نیروهای مسلح اختصاص پیدا کند.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: از جانب دیگر باید حقوق و مزایای نیروهای مسلح افزایش یابد، چونکه دستمزد این افراد نسبت به سایر دستگاهها پایین تر است و حتما باید در لایحه بودجه ۱۴۰۲ افزایش حقوق نیروهای مسلح مورد توجه قرار گیرد و ما این مساله را پیگیری می نماییم.
نوش آبادی اظهار داشت: اخیراً دیداری با وزیر دفاع و معاونانش داشتیم و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در آن جلسه تاکید کردند حتما در جریان بررسی بودجه سال آینده، نیازهای واقعی نیروهای مسلح را مورد توجه قرار می دهند.
وی متذکر شد: در صورتیکه دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۲ توجه به تقویت بنیه دفاعی کشور و افزایش بودجه این بخش را مورد توجه قرار داده باشد، ما حتما آنرا در مجلس تصویب خواهیم کرد اما اگر دراین زمینه نقصی وجود داشته باشد، حتما آنرا جبران می نماییم تا انتظارات بخش دفاعی کشور برآورده شود.

1401/10/05
11:02:17
0.0 از 5
3311
تگهای خبر: بودجه , پیگیری , تصویب , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲