مجلس ایران دات كام
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس:

کشور به سمت مدیریت تحولی حرکت می کند

کشور به سمت مدیریت تحولی حرکت می کند

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به حرکت کشور به سمت مدیریت تحولی اظهار داشت: مدیریت ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می شود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید علی آقازاده عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خمام با تأکید بر رعایت مدیریت مصرف گاز و برق، اظهار داشت: مشکل گاز و سوخت اروپا را با بحران جدی مواجه کرده و می طلبد در مصرف انرژی نهایت توجه و دقت صورت گیرد.
آقازاده با اعلان اینکه دامنه خدمات به مردم توسعه پیدا کند، اضافه کرد: کارآمدی مدیریتی در همه بخش ها رضایت مندی عمومی را در پی دارد.
وی با اشاره به این که کشور به سمت مدیریت تحولی حرکت می کند، اظهار داشت: مدیریت ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می شود.
آقازاده با تأکید بر تقویت زیرساخت های کشاورزی خمام، بیان کرد: خمام اصالت کشاورزی و برنج کاری گیلان است و باید این ظرفیت به خوبی برندسازی و بهره برداری شود.
وی افزود: لایروبی انهار و آب بندان ها برای فصل زراعی پیش رو باید در اولویت قرار گیرد.
مدیران قانون ادارات را بخوانند
دادستان خمام هم در این جلسه با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به مردم، اظهار داشت: خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم سبب امیدآفرینی و نشاط اجتماعی می شود.
حامد اصیلی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه، اضافه کرد: رفتار مهربانانه و انس با مردم آنها را به نظام و انقلاب امیدوار می کند.
دادستان خمام با تأکید بر لزوم دقت در گزینش پیمانکاران برای انجام امورات مردم، بیان کرد: برخی پیمانکاران با رفتار زننده و غیرمتعارف موجبات نارضایتی مردم را فراهم می کنند که نباید از آنها استفاده گردد.
اصیلی با تأکید بر استقرار ادارات در خمام، اشاره کرد: برخی ادارات خمام هنوز اختیارات و امکانات لازم برای انجام امورات مردم را ندارند و شهروندان برای رسیدگی به کارها باید به مرکز استان بروند که انتظار می رود نسبت به تفویض اختیارات و تقویت امکانات ادارات اقدام صورت گیرد.
وی با تأکید بر مطالعه قوانین ادارات از طرف مدیران، اضافه کرد: اشتباهات از روی جهل به قانون پذیرفته نیست و مدیران موظف می باشند قانون مربوط به اداره خودرا مطالعه کنند.

1401/10/03
10:14:09
0.0 از 5
969
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام