مجلس ایران دات كام
میرتاج الدینی:

بودجه مناسبی به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده شود

بودجه مناسبی به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تغییرات اخیر مبین دمیده شدن خون تازه در رگ های وزارت ورزش و جوانان است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا سید محمدرضا میرتاج الدینی اظهار داشت: ورزش و جوانان باید به صورت ویژه در بودجه و برنامه هفتم دیده شود و این مطالبه ما از دولت می باشد و در کمیسیون هم دنبال می نماییم.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: پیشنهاد اینست که بودجه مناسبی به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده شود تا این وزارت خانه به صورت متناسب نسبت به تقسیم بودجه برای فدراسیونها اقدام نماید.
رییس فراکسیون راهبردی مجلس اظهار داشت: حمایت ویژه خویش را از وزیر ورزش و جوانان اعلام می داریم و در این خصوص هر حمایتی لازم باشد در دستور کار قرار می دهیم.
وی با حضور در ستاد وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک انتصاب میرهادی قره سید رومیانی بعنوان معاون جدید پارلمانی اظهار داشت: تغییرات اخیر مبین دمیده شدن خون تازه در رگ های وزارت ورزش و جوانان است و ان شاءالله جامعه ورزش و جوانان از این تغییرات منتفع می شوند.
وی همینطور اظهار داشت: مبحث بصیرت ورزشکاران و پشتیبانی از ورزشکاران انقلابی پاسدار ارزشها به صورت ویژه باید در دستورکار قرار گیرد.

منبع:

1401/09/30
13:45:19
0.0 از 5
3271
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵