مجلس ایران دات كام
سبزی:

مطالبه امروز مردم از مجلس و دولت پاسداری از حریم خانواده هاست

مطالبه امروز مردم از مجلس و دولت پاسداری از حریم خانواده هاست

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطالبه مردم از مجلس انقلابی و دولت خدمتگزار تدبیر برای پاسداری از ارزش های دینی و حریم خانواده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد سبزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز یکشنبه (20 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) بیان نمود: حضرت فاطمه (س) بانویی است که امام زمان (عج) در رابطه با ایشان می فرماید، دختر پیامبر(ص) الگوی من است. یکی از ابعاد شخصیتی باعظمت آن حضرت، بُعد عفاف و حجاب بوده که بهترین فضیلت زن است. حجاب ضروری دین بوده و دفاع از حریم مقدس خانواده است.
وی با اشاره به اینکه نگاه تمدنی ایرانی ها به پوشش، یک نگاه عفیفانه است، اظهار داشت: حجاب و عفاف با تار و پود جامعه ایرانی در هم آمیخته و دشمن می خواهد با رواج بی حجابی و بی عفتی، روح تعبد و بندگی خدا را از جامعه ما بگیرد و همان نقشه آندلس را اجرا نماید. امروز مطالبه مردم شهیدپرور از مجلس انقلابی و دولت خدمتگزار تدبیر برای پاسداری از ارزش های دینی و حریم خانواده است.
نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: این روزها شاهد می باشیم کسانی که تا روز گذشته قاتلانی که در اغتشاشات، نیروهای امنیتی و مردم را به شهادت می رساندند، آدم نظام معرفی می کردند و می گفتند کار خودشان است، چه شده حال که نوبت مجازات این جانیان و دواعش رسیده، ناراحت شده اند.
سبزی اضافه کرد: ضمن تشکر و پشتیبانی از قوه قضاییه می خواهیم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، اقدام قاطع و خردمندانه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه امروز نگرانی قاطبه مردم از فضای مجازی رها شده است که اذهان توده مردم و نسل جوان و نوجوان ما را بدون هیچ سپر و دفاعی مورد هجمه قرار داده و به قتلگاه جوانان تبدیل گشته، تصریح کرد: اگر اقدام عاجلی صورت نگیرد مطمئن باشید شاهد اتفاقات ناگوار خواهیم بود. چرا مطالبه مقام معظم رهبری در این حوزه بر زمین مانده است. در برابر خون شهدا باید پاسخگو باشیم.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در هشداری به رئیس جمهور چین اظهار داشت: اگر با موضع گیری اخیر در دیدار از کشورهای حاشیه خلیج فارس می خواهید این گاوهای شیرده را بیشتر بدوشید، بدوشید اما این کشورهای صغیر دلخوش به این بیانیه ها نباشند و به نفع آنهاست که با جمهوری اسلامی قوی و قدرتمند با احترام صحبت کنند چون که ما بر سر تمامیت ارضی خود با احدی شوخی نداریم.
سبزی ضمن تشکر از رئیس جمهور و هیات دولت برای اقداماتی که در این زمان انجام شده است، اظهار نمود: باید این اقدامات موثر در صداوسیما و در رسانه ها و مطبوعات بیان شود تا مردم بیشتر امیدوار شده و بدانند فرق تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی کجاست.
ایشان در ادامه در تذکری خطاب به برخی وزرا بیان نمود: برخی پست های مدیریتی مانند فرمانداری و استانداری و ادارات کل چند ماه است که با سرپرستی اداره شده و بلاتکلیف است. قحط الرجال که نیست هرچه سریع تر تعیین تکلیف کنید تا کار مردم زمین نماند.
نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در انتها ضمن تسلیت درگذشت فرزند جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن و درگذشت رستم قاسمی اظهار داشت: به آقای بذرپاش برای پست جدید تبریک عرض می کنم و می گویم مسئولیت سنگینی بر عهده گرفته اید، نمی خواهد دولت برای مردم مسکن بسازد، زمین و تسهیلات بدهید تا خود مردم در این حوزه اقدام نمایند.
منبع:

1401/09/20
15:27:59
0.0 از 5
3177
تگهای خبر: دولت , رهبری , قوه قضاییه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴