مجلس ایران دات كام
فتحی پور:

مجلس یازدهم ساختار بودجه ریزی را اصلاح كند

مجلس یازدهم ساختار بودجه ریزی را اصلاح كند

به گزارش مجلس ایران دات كام یك نماینده ادوار مجلس و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم اظهار داشت: مردم از مشكلات اقتصادی گله مند هستند، اما مجلس دهم در زمینه اقتصادی خیلی وقت نگذاشت.


به گزاش ایسنا، ارسلان فتحی پور بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه از استان آذربایجان شرقی و شهرستان های كلیبر، خداآفرین و هوراند در انتخابات شركت می كنم، اظهار نمود: من آمادگی دارم هزینه های انتخاباتی خودرا شفاف اعلام كنم. همین طور الان هم آمادگی دارم اموال و دارایی های خودرا اعلام كنم.
وی با اشاره به اینكه مردم از مشكلات اقتصادی گله مند هستند اما در زمینه اقتصادی، مجلس دهم آنقدر كه باید وقت نگذاشت، اشاره كرد: در دوره گذشته مجلس، بسیاری قوانین مزاحم كشور احصا شده بود و قرار بود این قوانین حذف شود، ولی این تفاق نیفتاد. بسیاری از قوانین تصویب شده هم اجرا نمی گردد. در مجلس یازدهم باید قوانین كه مانع تولید و سرمایه گذاری است تسهیل شود تا بتوانیم با تحریم ها مقابله كنیم؛ در واقع باید با قانون بتوانیم تحریم ها را دور بزنیم تا مشكلات اقتصادی كاهش یافته و اعتماد مردم به نمایندگان مجلس بیشتر شود.
فتحی پور افزود: مجلس یازدهم وابستگی بودجه كشور به درآمدهای نفتی را به حداقل برساند. ساختار بودجه ریزی هم باید اصلاح گردد و این مساله باید در راس اولویت های مجلس یازدهم باشد. مجلس یازدهم در امتداد سیاست های گام دوم انقلاب عمل كند.
وی درباره جریان سیاسی خود اظهار داشت: من به جریان اصولگرای مستقل تعلق داشته و فردی ولایتمدار هستم، ولی در شهرستان به صورت لیستی در انتخابات شركت نمی كنم.1398/09/12
14:53:02
5.0 از 5
10962
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام