مجلس ایران دات كام
اخذ مجوز ایجاد مركز رشد و نوآوری در سرخه و مهدیشهر

ملی گراترین شخصیت کشور از نظر عباس گلرو

ملی گراترین شخصیت کشور از نظر عباس گلرو

به گزارش مجلس ایران دات کام، سمنان عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه فناوری، مدیون رهبر معظم انقلاب و دستور ویژه ایشان در این حوزه می باشد.


دکتر عباس گلرو ۹آذرماه در نخستین رویداد فناورانه در زیست بوم فناوری و نوآوری سمنان که با حضور خیرالدین معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، هاشمی، استاندار سمنان، دکتر خیرالدین، در سالن اجتماعات شهید پازوکی، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد اظهار نمود: بدون شک ملی گراترین شخصیت ایران اسلامی، رهبر معظم انقلاب می باشند.
وی، با اشاره به اینکه رهبری انقلاب به حوزه علم و فناوری توجه ویژه دارند افزود: خوشبختانه توسعه کشور بر مدار علم و فناوری شکل گرفته است.
نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از حمایت نمایندگان از علم و فناوری اطلاع داد و اضافه کرد: در همین راستا مجلس شورای اسلامی قانونی را مصوب کرد که بواسطه آن نقص های موجود را برطرف و بستر را برای تحفق شعار سال فراهم نمود.
وی با ابراز خرسندی از شکل گیری معاونت علمی و فناوری در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: بی گمان حضور دکتر خیرالدین بعنوان یکی از افتخارات استان سمنان در این منسب سبب مباهات ماست.
دکتر گلرو اظهار داشت: حضور دکتر خیر الدین درحوزه فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان زمان طلایی برای استان سمنان به حساب می آید، پس درخواست می شود تا اعتبار مناسبی را جهت توسعه و اعتلای علم و فناوری به استان اختصاص دهند.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به اینکه یکی از اقدامات ماندگار خودرا توجه عمیق به حوزه دانش بنیان می دانم خاطرنشان کرد: مجوز ایجاد دو مرکز رشد و نوآوری برای شهرستان های سرخه و مهدیشهر اخد گردیده است.1401/09/10
14:04:00
0.0 از 5
3143
تگهای خبر: رهبری , سمنان , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳