مجلس ایران دات كام
سلیمی در تذكر شفاهی:

باید صدای معترضان شنیده شود

باید صدای معترضان شنیده شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم سمیرم در مجلس اظهار داشت: ما همیشه گفته ایم که با معترضین برخورد قانونی داشته باشید و فضا را در اختیار معترضین قرار دهید و مکانی را ایجاد کنید که صدای آنها شنیده شود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، اصغر سلیمی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۸ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، اظهار داشت: از دادستان کشور می خواهم در موضوع تعیین تکلیف بازداشت شدگان حوادث اخیر با حداکثر رأفت اسلامی برخورد شود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: از وزرای کشور، اطلاعات و همین طور قوه قضائیه هم درخواست دارم به سرعت کمیته ای تشکیل دهند و نگذارند حقی ضایع شود.
وی متذکر شد: برخی شایعه پراکنی کردند، دروغ گفتند و تهمت زدند و بیان نمودند که بنده اطلاعیه ای را امضا کردم که معترضان اعدام شوند. تاکید می کنم هیچ نماینده ای این بیانیه و خواسته را امضا نکرده است.
سلیمی اشاره کرد: درباره ی بنده گفتند که نماینده، یگان ویژه به شهر فرستاده است. در هیچ قانونی و در هیچ جای دنیا نماینده در مسائل امنیتی و نظامی دخالت نمی نماید. چرا بی عدالتی و نفرت پراکنی می کنید؟ باید خدا را مدنظر قرار دهید و در مقابل وجدان خود قرار گیرید.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما همیشه گفته ایم که با معترضین برخورد قانونی داشته باشید و فضا را در اختیار معترضین قرار دهید و مکانی را ایجاد کنید که صدای آنها شنیده شود.


منبع:

1401/09/08
15:05:49
0.0 از 5
490
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام