مجلس ایران دات كام
جلال زاده:

در هیچ یک از شهرهای آذربایجان غربی شاهد تحرکات آشوب طلبانه نیستیم

در هیچ یک از شهرهای آذربایجان غربی شاهد تحرکات آشوب طلبانه نیستیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی اظهار داشت که امروز در هیچ یک از شهرهای استان آذربایجان غربی شاهد تحرکات آشوب طلبانه نیستیم و مردم در تمام شهرهای این استان به زندگی عادی خود ادامه می دهند.


وحید جلال زاده نماینده ارومیه در مجلس در گفتگو با ایسنا در توضیح شرایط فعلی شهرهای استان آذربایجان غربی در ایام اخیر اظهار داشت: در طول تاریخ، آذربایجان غربی بعنوان یکی از استانهای مرزی دژ دفاع از تمامیت ارضی بوده است. مردم این استان با تقدیم ۱۲ هزار شهید در ۴۰ سال قبل نشان دادند در دفاع از انقلاب در صحنه حضور داشته و در تمام جریان های سیاسی پس از انقلاب وظیفه خطیر خویش را ایفا کرده اند.
وی افزود: در حوادث چند هفته گذشته بعضی از شهرهای استان آذربایجان غربی همچون بقیه شهرهای کشور که تجمعات و اعتراضاتی وجود داشت، شاهد اعتراضات مردم بودیم که با «رواداری» نیروهای امنیتی و انتظامی اتفاق خاصی رخ نداد.
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در برخی از شهرها، ورود احزاب منحله ی تجزیه طلب سبب منحرف شدن اعتراض مردم و برخی حوادث ناخوشایند شد که شاهد برخی تحرکات در بعضی شهرها بودیم. رسما پیاده نظام احزاب منحله ی تجزیه طلب که دستشان به خون ترک و کرد آغشته است، حضور پیدا کرده تا با منحرف کردن اعتراضات، آشوب ضد منافع مردم ایجاد کنند که توسط نیروهای امنیتی و انتظامی کنترل شدند.
جلال زاده در انتها اظهار داشت: امروز در هیچ یک از شهرهای استان آذربایجان غربی شاهد تحرکات آشوب طلبانه نیستیم؛ در تمام شهرهای این استان مردم به زندگی عادی خود ادامه می دهند و مشکل خاص امنیتی وجود ندارد.
منبع:

1401/09/01
21:56:01
0.0 از 5
3392
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳