مجلس ایران دات كام
عباس زاده مشكینی :

نشست و برخاست مقامات غربی با دشمنان ایران را فراموش نمی کنیم

نشست و برخاست مقامات غربی با دشمنان ایران را فراموش نمی کنیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نشست و برخاست تعدادی از مقامات غربی با دشمنان ایران و منافقین اقدام درستی نیست و این اقدامات را فراموش نخواهیم کرد.محمود عباس زاده مشکینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به دیدار اخیر امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه با یکی از چهره های معاند ضد ایرانی و همراهان وی در حاشیه مجمع صلح پاریس، گفت: رؤسای جمهور اروپا که ادعای دموکراسی، مدنیت و منطق دارند، نباید چنین رفتارهایی کنند.
وی بیان کرد: این اتفاق در شرایطی صورت گرفت که مقامات غربی ادعا دارند که می خواهند مذاکرات به نتیجه برسد و به تعهدات خود عمل کنند. نمی دانیم قسم حضرت عباس یا دم خروس را باور نماییم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر مقامات غربی اهل تعامل هستند، نباید در رفتار و مواضع خود خلاف این مسئله را نشان دهند.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: دیدار رییس جمهور فرانسه با چهره های معاند ضد ایرانی پیام خصمانه ای داشت و این کار برخلاف منافع ملی ما بود. واقعاً دور از انتظار بود که یک شخصیت سیاسی در حد رییس جمهور یک کشور چنین اقدامی را انجام دهد.
عباس زاده مشکینی با تأکید بر این که مقامات غربی باید انتخاب کنند که می خواهند با ملت ایران بنشینند و صحبت کنند یا با دشمنان ما، اظهار داشت: نشست و برخاست با دشمنان ایران، منافقین و گروه هایی که دستشان تا مفرغ به خون مردم ایران آلوده است، پرونده های بسیار روشنی دارند و خشونت تولید کردند، اقدام درستی نیست و ملت ایران این اقدامات غربی ها را فراموش نخواهند کرد و این اتفاقات در تاریخ خواهد ماند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مقامات غربی اگر واقعاً مدعی اخلاق و حقوق بشر هستند، باید حساب و کتابشان را با ما روشن کنند که بلاخره با ملت ایران یا مقابل ملت ایران هستند.
منبع:

1401/08/24
11:55:57
0.0 از 5
3294
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام