مجلس ایران دات كام
در كمیسیون اقتصادی مقرر شد؛

مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و اشتغال دریافت می کنند

مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و اشتغال دریافت می کنند

مجلس ایران دات کام: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که در جلسه امروز این کمیسیون قرار شد که به مشمولان غایب تسهیلات قانون جوانی جمعیت پرداخت گردد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی اظهار داشت: در این نشست طرح الحاق یک ماده به قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت با حضور نمایندگانی از بانک مرکزی، وزارت اقتصادی، سازمان برنامه و بودجه ومرکز تحقیقات تشکیل شد.
وی ادامه داد: در جلسه کمیسیون اقتصادی قرار شد در زمینه پرداخت تسهیلات در رابطه با اجرای قانون جوانی جمعیت و ازدواج تسهیل گری صورت گیرد؛ قرار شد مشمولین غایب خدمت وظیفه عمومی که تا امروز امکان دریافت تسهیلات قانون جوانی جمعیت را نداشته اند، مستثنی شوند و این مساله از حوزه محدودیت های اعمالی خارج شد.
پورابراهیمی افزود: درباب افرادی که بدهی بانکی یا مالیاتی دارند نیز قرار شد تمهیدات لازم جهت امکان تسویه تعهدات قبلی فراهم شده تا امکان استفاده از تسهیلات را پیدا کنند.
او در آخر بیان کرد: توافق شد موضوع محدودیت مشولین غایب خدمت وظیفه عمومی برای دریافت تسهیلات اشتغال نیز برطرف شود. همین طور تسهیلات قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت در اولویت تکالیف اعطایی تسهیلات نظام بانکی قرار گیرد.1401/08/22
23:23:49
0.0 از 5
3381
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام