مجلس ایران دات كام
یوسفی :

اعتراض با آشوب متفاوت است

اعتراض با آشوب متفاوت است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: اعتراض مسالمت آمیز با اغتشاش و ایجاد ناآرامی در کشور متفاوت است و باید با افرادی که در کشور آشوب به پا می کنند، برخورد قاطع شود.مجتبی یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به این که مطالبات مردم با اغتشاش تفاوت اساسی دارد، گفت: در جمهوری اسلامی ایران بستر لازم برای بیان اعتراضات و مطالبات مردم وجود دارد و نظام جمهوری اسلامی هیچ منعی برای بیان مطالبات و اعتراضات مردم نگذاشته است.
وی بیان کرد: قاعدتاً بیان اعتراض باید در قالب قانون باشد و نباید افراد برای بیان اعتراض و مطالبات خود دست به اقدامات ساختارشکنانه بزنند یا آنکه اموال عمومی و بیت المال را مورد حمله و تخریب قرار دهند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اعتراض مسالمت آمیز با اغتشاش و ایجاد ناآرامی در کشور متفاوت است و باید با افرادی که در کشور آشوب به پا می کنند و اقدامات ساختارشکنانه انجام می دهند، برخورد قاطع شود.
یوسفی اشاره کرد: هیچ کسی مخالف بیان اعتراض مسالمت آمیز و قانونی مردم نیست و همین الان هم شاهدیم که همیشه اصناف مختلف برای پیگیری مطالباتشان جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع می کنند و صدایشان هم شنیده می شود و مطالباتشان پیگیری می شود.
وی گفت: این در حالیست که در این روزها شاهد بودیم که تعدادی از افراد کاملاً سازماندهی شده اموال عمومی را تخریب کردند، اقدامات ساختارشکنانه انجام دادند و حتی به تعدادی از افراد مظلوم حمله کرده و آنان را کشتند و یا مجروح کردند که این افراد حتما باید پاسخگوی اقدامات بی پایه و اساس و ساختارشکنانه خود باشند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: البته مردم ما چندین بار به صحنه آمدند و به جهانیان نشان دادند که صف آنان از عده ای اغتشاشگر جداست و پایبند به نظام جمهوری اسلامی و ارزش های آن هستند.
منبع:

1401/08/22
08:58:00
0.0 از 5
3322
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام