مجلس ایران دات كام
حسینی:

دولت لایحه ای برای تفکیک وزارت راه و شهرسازی ندارد

دولت لایحه ای برای تفکیک وزارت راه و شهرسازی ندارد

به گزارش مجلس ایران دات کام، معاون پارلمانی رییس جمهور اظهار داشت: دولت لایحه ای برای تفکیک وزارت راه و شهرسازی ندارد، اما منتظر هستیم تا هر زمانی طرح مجلس ابلاغ گردید ما در دولت مطرح نماییم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور درباره ی تفکیک وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: رییس کمیسیون عمران مجلس این مساله را به ما اعلام کرد، من نیز موضوع را با رییس جمهور مطرح کردم که گفت هر زمانی که طرح مجلس دراین زمینه نهایی شد، به ما ارائه نمایند تا در دولت مطرح نماییم.
وی اضافه کرد: بصورت معمول زمانی که طرحی در مجلس نهایی می شود، یک نسخه از آن به ما ارائه می شود، ما نیز بلافاصله نظر کارشناسی را از دستگاهها گرفتن و سپس در دولت مطرح می کنیم؛ تا حالا طرحی دراین زمینه به ما داده نشده است.
معاون امور مجلس رییس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا دولت لایحه ای برای تفکیک وزارت راه و شهرسازی به مجلس می دهد، توضیح داد: خیر. دولت لایحه ای ندارد اما منتظر هستیم تا هر زمانی طرح مجلس ابلاغ گردید ما در دولت مطرح نماییم، طرح های مجلس در دولت خارج از نوبت بررسی می شود و جزو موارد فوریتی است.

1401/08/21
09:36:25
0.0 از 5
3137
تگهای خبر: ابلاغ , دولت , طرح , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳