مجلس ایران دات كام

بررسی اغتشاشات و اوضاع اقتصادی در نشست سران سه قوه

بررسی اغتشاشات و اوضاع اقتصادی در نشست سران سه قوه

مجلس ایران دات کام: سران قوا بر لزوم هوشیاری هر چه بیشتر در مقابل تهدیدهای دشمنان و مقابله با دسیسه ها و هم نوایی های شوم و تفرقه افکنانه عوامل نفوذی تاکید نمودند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، جلسه سران قوا روز شنبه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، محمد باقر قالیباف و حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در نهاد ریاست جمهوری اجرا شد. سران سه قوه در این جلسه با قدردانی از حضور باشکوه و کم نظیر مردم فهیم و زمان شناس ایران اسلامی در مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی و اعلام همبستگی ملی، بر لزوم هوشیاری هر چه بیشتر در مقابل تهدیدهای دشمنان و مقابله با دسیسه ها و هم نوایی های شوم و تفرقه افکنانه عوامل نفوذی تاکید نمودند. ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده های عوامل اغتشاش و ایجاد ناامنی در کشور و مجازات آنان از دیگر موضوعات مورد تاکید سران قوای مجریه، مقننه و قضائیه بود. سران قوا با تأکید بر ضرورت هماهنگی و همکاری هر چه بیشتر همه دستگاهها و نهادها در امتداد تبدیل تهدیدها به فرصت همچون گذشته، خواهان تلاش مضاعف و هم افزایی بخش های مختلف در حوزه خنثی سازی تحریم ها و بهبود معیشت مردم با حفظ و تقویت رشد اقتصادی و تعامل گسترده تر در راستای پیشبرد برنامه ها و اهداف توسعه ای کشور شدند.


منبع:

1401/08/15
09:55:36
0.0 از 5
3457
تگهای خبر: اقتصاد , پرونده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
Ali:
کار رژیم خمینی سیک هندی جهنمی (که خودش و پدرش و پدربزرگش دربانانه سفارت انگلیس در بغداد، عراق وجاسوس ام ای۶ (MI6) انگلیس بودند به یاد داشته باش و اون ۸۰-۹۰٪ یهودیها ۱۲ امامی - دور نرو و برو پدر و پدربزرگان چک بکن که از یهودیت اومدن و ۱۲ امامی شدند از عسکراولادیها (که اتاق بازرگانی بدست گرفتند)، لاریجانیا وحبیب و موسی غزنفری و وووو خیلی از ایت الله ها و مقام فعلی و قبلی این رژیم یهودی ۱۲ امامی هستند و بنیانگذار هندی سیک انگلیسی بود. کار رژیم خییث یهودی ۱۲ امامی دیگه تمامه! بزودی انشالله
یک سری احمق تواین مجلس هستند! کار شما دیگه تمومه جنیتکاران!
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲