مجلس ایران دات كام
شاكری :

باید با همه مظاهر دخالت های آمریکا مبارزه کنیم

باید با همه مظاهر دخالت های آمریکا مبارزه کنیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: 13 آبان امسال نیز فرصت دیگری است تا استقلال خودرا به جهانیان نشان دهیم و با همه مظاهر دخالت های آمریکا مبارزه نماییم.اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ی اهمیت گرامیداشت ۱۳ آبان، گفت: اتفاقات اخیر در کشورمان نشان داد که هنوز لانه های جاسوسی آمریکا برقرار است.
وی متذکر شد: بااینکه ما لانه جاسوسی را سفارت سابق آمریکا می دانیم، اما فتنه های مختلف در کشورمان نشان میدهد که لانه های جاسوسی آمریکا هنوز فعال است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اقدام درستی بود و ما باید دیگر لانه های جاسوسی کوچک و خرد آمریکا در کشورمان را هم نابود نماییم.
شاکری افزود: تعدادی از افراد در داخل کشورمان نفوذی و عوامل آمریکا هستند و دست به اقدامات خرابکارانه و تروریستی می زنند که باید با این افراد برخورد قاطع شود.
وی گفت: کاملاً مشخص است که تعدادی از افراد نفوذی از آمریکا خط می گیرند و نهادهای نظارتی هم بارها در این زمینه گزارشهایی را ارائه دادند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا بصورت علنی در امور جمهوری اسلامی ایران دخالت می کند. ۱۳ آبان امسال نیز فرصت دیگری است تا استقلال خودرا به جهانیان نشان دهیم و با همه مظاهر دخالت های آمریکا مبارزه نماییم.1401/08/14
22:48:25
0.0 از 5
3313
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱