مجلس ایران دات كام
رئیس كمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

رکن اصلی کشور برای حفظ نظام مردم هستند

رکن اصلی کشور برای حفظ نظام مردم هستند

به گزارش مجلس ایران دات کام، بوشهر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تکیه بر این که رکن اصلی کشور برای حفظ نظام مردم هستند، اظهار داشت: مسؤلان باید مردم را راضی کنند.


حمیدرضا حاجی بابایی روز جمعه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بوشهر بابیان این که ملتی که برای خدا قدم بردارد سختی ها بر او آسان می شود، اظهار نمود: ملت هایی که در راه خدا قدم برداشته اند به صورت مداوم آزمایش می شوند، پس باید همیشه آماده ایثار و جانبازی در راه خدا باشند.
به گفته وی، اگر کسی بپندارد که تا روز گذشته انقلابی بوده و دیگر تکلیفش را انجام داده است اما امروز سکوت کند هیچ چیزی از انقلابی گری در دست ندارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم ایران از دانش آموزان تا همه مسؤلان یکپارچه پای کار انقلاب ایستاده و انقلابی هستند جز عده ای اندکی که در هر فرصت دنبال مشکل آفرینی برای کشور و نظام هستند.
حاجی بابایی با اشاره به اینکه ملت ایران در ۴۳ سال انقلاب ایثار و مجاهدت و ایستادگی کرده اند، اضافه کرد: مردمبا نظام و انقلاب و شهدا و دین خود مشکلی ندارند ملت ایران از برخی مسؤلان به دلیل عملکرد ضعیف نقد دارد اما در همه صحنه های انقلاب پای کشور ایستاده است.
وی با تکیه بر این که رکن اصلی کشور برای حفظ نظام مردم هستند، اظهار داشت: مسؤلان باید مردم را راضی کنند و در قسمت اشتغال و ازدواج جوانان به مشکلات رسیدگی کنند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تکیه بر این که نجات یک کشور فقط در آموزش و پرورش است، اظهار داشت: اگر می خواهیم کشور پرافتخار باشد باید به آموزش و پرورش برسیم و باید بشکلی عمل کرد که معلم گل سر سبد جامعه باشد.
حاجی بابایی با اشاره به اینکه اگر نظر رهبر انقلاب در آموزش و پرورش اجرا شود صدمه ای به کشور نمی رسد، اظهار داشت: فرزندان ما سرمایه کشور هستند و آموزش و پرورش و معلم و دانش آموزان بالاترین سرمایه و در خدمت نظام هستند؛ دشمن با این جاها کار دارد با مدرسه و دانشگاه کار دارد باید این مورد را درک کرد.1401/08/13
14:45:26
0.0 از 5
446
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام