مجلس ایران دات كام

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرائی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرائی کشور

مجلس ایران دات کام: یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرائی کشور را قرائت کرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، احمد امیرآبادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس خطاب به مسئولان اجرائی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
منصور آرامی نماینده بندرعباس به وزیر راه: لزوم تسریع در تکمیل طرح حاشیه حاج آباد
محمد وحیدی نماینده بجنورد و ۲۰۰ نماینده به وزیر بهداشت: لزوم اولویت دهی طرح های عمرانی به ساخت بیمارستان در زمینه انتخابیه.
حسین گودرزی نماینده دورود و ازنا و ۴۸ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت خرید تضمینی دام عشایر و روستائیان و مازاد دام دامپروری صنعتی با نرخ مصوب.
ادامه دارد
احمد محرم زاده نماینده اهر و ۳۴ نماینده به رییس جمهور: لزوم برخورد قاطع با بنگاه های اقتصادی که در فتنه اخیر مقابل امنیت ملی اقدام نمودند.
علی اکبر علیزاده برمی نماینده دامغان و ۳۴ نماینده به وزرای ارتباطات، اطلاعات، دادگستری، صمت، فرهنگ و کشور: لزوم برخورد قاطع با بنگاه های اقتصادی که درفتنه اخیر مقابل امنیت ملی اقدام نمودند، با ۵۴ نماینده به رییس جمهور مبنی برلزوم توجه به وضعیت حقوق بازنشستگان باتوجه به تورم موجود و رسیدگی به معیشت حداقلی آنها، با ۵۹ نماینده به رییس جمهور درباب ضرورت تسریع در رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا، به وزیر ارتباطات درباره ی لزوم افزایش سرورهای پیامرسان های داخلی در وضعیت فعلی.
حسین محمدصالحی نماینده فریدن و ۲۷ نماینده به وزیر کشور: لزوم برخورد قاطع با عوامل هنجارشکن.
ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و ۴۳ نماینده به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در اصلاح مشکلات اجرائی قانون رتبه بندی معلمان، با ۳۸ نماینده به وزیر علوم درباب لزوم اطلاع رسانی بررسی دقیق اعتراضات کنکوری های امسال.
سیدالبرز حسینی نماینده خدابنده و ۵۷ نماینده به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تعیین تکلیف استخدام رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین، با ۴۹ نماینده به رییس جمهور در خصوص لزوم توجه به وضعیت حقوق بازنشستگان باتوجه به تورم موجود و رسیدگی به معیشت حداقلی آنها، با ۴۸ نماینده به رییس جمهور درباب ضرورت رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده معظم شهدا.
احسان ارکانی نماینده نیشابور به وزیر میراث فرهنگی: لزوم پشتیبانی از راه اندازی مجتمع درمانی، زیارتی و اقامتی آب گرم شهر گرماب، با ۱۰ نماینده یه رییس جمهور و وزیر کشور درباب ضرورت تصویب اختیارات ویژه به شهرستان های دارای فرمانداری ویژه از استانداری های مربوطه و لزوم تعیین تفاوت های فرمانداری ویژه و فرمانداری های عادی، به وزیر فرهنگ درباب ضرورت برنامه ریزی برای صیانت و حفظ لهجه و گویش های ریشه دار و کهن.
حسین گودرزی نماینده دورود و ۶۶ نماینده به رییس جمهور: ضرورت حذف شرط ارائه سند مسکن برای پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستائیان در ابلاغیه هیات وزیران.
نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و ۴۵ نماینده به وزیر صمت: لزوم اصلاح ایرادات اساسی روش کنترل قیمت تولید کنند و قیمت مصرف کننده کالاها که توسط سازمان حمایت الزامی شده است.
عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر راه: ضرورت شکستن انحصار در پروازهای مقصد سوریه، به رییس جمهور درباب ضرورت پرداخت کسورات بازنشستگان
رسول فرخی نماینده لاهیجان و ۴۱ نماینده به رییس جمهور: ضرورت بازبینی و تسهیل شرایط اعطای وام ساخت مسکن روستایی، به وزیر آموزش درباب ضرورت شفافیت اطلاع رسانی بموقع برای کنکور سال جاری.
جعفرقادری نماینده شیراز و ۴۶ نماینده به وزیر ارتباطات: ضرورت حل مشکل رومینگ خارجی تعدادی از تلفن های همراه، به رییس جمهور درباب لزوم تسریع در اصلاحیه مصوبه شورای اقتصاد در خصوص تفاوت قیمت خرید برق از مولدهای نو و کارکرده.
مهدی طغیانی نماینده اصفهان و ۴۴ نماینده به وزیر ورزش: لزوم توجه به رشته های پر طرفدار ورزشی غیر فوتبالی همچون تکواندو.
محمدحسن آصفری نماینده اراک و ۵۴ نماینده به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در تامین معلم برای شروع درس در کلاس های بدون معلم مدارس، به وزیر آموش درباره ی ضرورت نظارت بر شهریه دریافتی مدارس غیر انتفاعی.
ابراهیم رضایی نماینده دشتستان به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت جبران خسارات وارده بر کشاورزان و نخلداران ناشی از سیل اخیر.
صدیف بدری نماینده اردبیل به وزرای اقتصاد، جهاد و صمت: لزوم اقدام فوری برای حل مشکل کمیت و کیفیت نان در کشور به ویژه در استان اردبیل.
عباس گودرزی نماینده بروجرد به وزیر بهداشت: لزوم پرداخت بموقع حقوق رانندگان شبکه بهداشت بروجرد.
احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی و ۲۴ نماینده به وزیر ارتباطات: ضرورت راه اندازی شبکه فیبر نوری در شرق و روستاهای بندرانزلی.
فتح الله توسلی نماینده بهار به وزیر راه: لزوم توجه به زیرساخت های مناطق محروم همچون حوزه انتخابیه در حوزه راه های اصلی و راه آهن.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و ۱۹ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع و تبدیل در وضعیت ایثارگران و منابع طبیعی استان اصفهان.
منبع:

1401/07/20
16:49:58
0.0 از 5
3231
تگهای خبر: آموزش , ابلاغ , اقتصاد , تصویب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳