مجلس ایران دات كام
كوچكی نژاد :

بیگانگان حق دخالت در امور ایران را ندارند

بیگانگان حق دخالت در امور ایران را ندارند

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: بیگانگان بهتر است بجای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت هایشان باشند که به طور معمول جنایت های آنان با سکوت رسانه ای مواجه می شود.جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دخالت بیگانگان در حادثه ای که برای مهسا امینی رخ داد، اظهار داشت: ما در طول ۴۳ سال اخیر همیشه شاهد دخالت های گاه و بیگاه بیگانگان در امور داخلی کشورمان بوده ایم، اما مردم ما کاملاً هوشیار و با بصیرت هستند و هرگاه بیگانگان در امور ما دخالت می کنند، با پاسخ کوبنده و محکم ملت ایران مواجه می شوند.
وی بیان کرد: به طور معمول بمحض آنکه مردم ما مطالبات به حق خود در مسائل مختلف را مطرح می کنند، بیگانگان در مسائل مردم ما دخالت می کنند اما مردم زمانی که می بینند دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با طرح مطالبات مردم بدنبال دخالت در امور داخلی کشورمان هستند، مرزبندی و فاصله خودشان را با دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان می دهند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: امروز می بینیم که تعدادی از احزاب و گروههای سیاسی هم میدان دار شده اند و به سبب حادثه ای که برای مهسا امینی رخ داده است، نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله و انتقادهای ناجوانمردانه و غیرمنصفانه خود قرار می دهند. این افراد باید بدانند که در میان مردم هیچ جایگاهی ندارند و مردم فاصله خودرا با آنان حفظ می کنند.
کوچکی نژاد تاکید کرد: کسانی که به اموال عمومی لطمه می رسانند، بطور قطع از مردم نیستند و مردم می کوشند صف خودرا از آنان جدا کنند. مردم ما به جهانیان نشان داده اند که همیشه با بصیرت و هوشیار هستند و اجازه نمی دهند بیگانگان در امور کشورمان دخالت کنند.
وی اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران قدرت کافی برای حل مسائل و مشکلات خودش را دارد و اگر کسی تخلفی کرده باشد، بطور قطع با وی برخورد خواهد شد. بیگانگان حق دخالت در امور ما را ندارند و جایگاهی ندارند که درباره ی امور ما اظهارنظر کنند.
کوچکی نژاد اظهار داشت: بیگانگان بهتر است بجای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت هایشان باشند که به طور معمول جنایت های آنان با سکوت رسانه ای مواجه می شود.


منبع:

1401/07/03
14:26:30
0.0 از 5
3216
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳