مجلس ایران دات كام
بررسی عملكرد دستگاه ها در ارائه خدمات الكترونیك؛

وحیدی: کاهش سرعت اینترنت حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد

وحیدی: کاهش سرعت اینترنت حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی کاهش سرعت اینترنت را حاکی از ضعف عملکرد دولت دانست و اظهار داشت: بارگذاری مجدد اطلاعات بعضی از قوانین مثل قانون رتبه بندی حاکی از موازی کاری است که نشان داده است موانعی همچون تعارض منافع و عدم شفافیت بر سر راه دولت هوشمند است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) و در جریان بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن در رابطه با عملکرد دستگاههای مسئول در تحقق اهداف دولت هوشمند و عرضه خدمات دولت الکترونیک، از دولت برای صدور ۱۲۰۰ مجوز در سامانه های و از وزارت ارتباطات برای توسعه اینترنت روستایی تشکر کرد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: فرصتی برای پای کار آمدن دولت هوشمند به وجود آمده که لازمه آن توسعه حوزه فناوری است. طبق شاخصهای رشد در سال ۲۰۲۰، سه پله تنزل داشتیم که سرعت اینترنت هم حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد.
وحیدی در انتها اظهار داشت: از ۱۵۳ پنجره واحدی که باید تشکیل گردد، تنها ۱۵ پنجره واحد بوجود آمده است. هچنین از ۱۶۶۳ خدمات الکترونیکی تنها برخی از آنها به صورت برخط درآمده است. بارگذاری مجدد اطلاعات بعضی از قوانین مثل قانون رتبه بندی حاکی از موازی کاری است که نشان داده است موانعی همچون تعارض منافع و عدم شفافیت بر سر راه دولت هوشمند است.
1401/06/29
11:59:52
0.0 از 5
3404
تگهای خبر: خدمات , دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵