مجلس ایران دات كام
در پاكستان؛

سمینار مجالس کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه شروع به کار کرد

سمینار مجالس کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه شروع به کار کرد

مجلس ایران دات کام: سومین سمینار منطقه ای مجالس کشورهای منطقه آسیا- اقیانوسیه به دعوت مشترک اتحادیه بین المجالس جهانی(IPU) و مجلس ملی پاکستان شروع به کار کرد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از خانه ملت، سومین سمینار منطقه ای مجالس کشورهای منطقه آسیا- اقیانوسیه به دعوت مشترک اتحادیه بین المجالس جهانی(IPU) و مجلس ملی پاکستان در محل صحن علنی پارلمان پاکستان در اسلام آباد شروع به کار کرد.
این سمینار دو روزه به بررسی نقش مجالس منطقه آسیا و اقیانوسیه در تحقق اهداف ۱۷ گانه توسعه پایدار جهانی شامل بهداشت و سلامت، فقر، گرسنگی و سو ءتغذیه، آموزش، تغییرات اقلیمی و آب و هوایی می پردازد.
رئیس پرتقالی اتحادیه بین المجالس جهانی و نمایندگانی از مجالس کشورهای مختلف این مناطق بصورت حضوری و وبیناری شرکت دارند. همین طور هیئتی از مجلس شورای اسلامی به ریاست ملک فاضلی عضو کمیسیون بهداشت و درمان، محسن فتحی عضو شورای اجرائی گروه بین المجالس ایران و مجید ناصری نژاد عضو کمیسیون انرژی در این سمینار شرکت کرده اند.
این سمینار طی امروز و فردا ۶ نشست در حوزه موضوعات مختلف در رابطه با توسعه پایدار در منطقه آسیا - اقیانوسیه برگزار می نماید و هیئت جمهوری اسلامی در همه این جلسه ها به ارائه مواضع و نقطه نظرات کشورمان درباب این موارد خواهد پرداخت.


منبع:

1401/06/25
08:05:35
0.0 از 5
3058
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام