مجلس ایران دات كام
پژمانفر در گزارش مجلس ایران دات كام:

دولت در اعتراضات اخیر مردم مقصر بود

دولت در اعتراضات اخیر مردم مقصر بود

مجلس ایران دات كام: عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: دولت با عملكرد نامطلوب خود در تحقق وعده هایش در ماجراهای اخیر مقصر بود و سبب شد كه چنین فتنه ای در كشور به وجود آیدحجت الاسلام نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آشوب های اخیر كشور بعد از اصلاح قیمت بنزین اظهار داشت: در وهله اول باید به این مساله دقت كنیم كه اگر انقلاب اسلامی را منحصر به خودمان بدانیم یك اشتباه بزرگ است و تحلیل هایمان غلط از آب درمی آید.
وی اضافه كرد: انقلاب اسلامی یك جریان گفتمانی است كه امروز نه تنها در منطقه، بلكه در كل دنیا توانسته مخاطبان فراوانی را به سمت خودش جذب نماید و همینطور تأثیرات انقلاب اسلامی در همه جای دنیا بسیار عمیق و گسترده است.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان كرد: بر این اساس دشمنان نظام جمهوری اسلامی تلاش می كنند كه با محور گفتمان ملل اسلامی یعنی ایران مبارزه كنند و بر این اساس همواره ایران را هدف توطئه های خود قرار می دهند و از ایران بعنوان یكی از مهمترین كشورهای منطقه در ترویج گفتمان اسلامی و مقاومت یاد می كنند.
پژمانفر تصریح كرد: دشمنان پس از آنكه شكست های گوناگونی در منطقه خوردند و فتنه های آنان در كشورمان راه به جایی نبرد، به دنبال آن هستند كه از درون مردم جریانی را در مقابل انقلاب ایجاد كنند و با ناامید كردن مردم از انقلاب اسلامی به اهداف شوم خود ضد ایران دست یابند.
وی با اشاره به اینكه سهل انگاری های دولت در شش سال قبل هم سبب شد دشمنان بتوانند ضربه هایی را به كشور بزنند، اظهار داشت: دولت باید روی مساله اقتصاد كشور برنامه ریزی دقیق می كرد و اجازه نمی داد اقتصاد پاشنه آشیل نظام شود اما كوتاهی های دولت در این زمینه سبب شد كه دشمنان نظام جمهوری اسلامی فشارهای اقتصادی بسیار زیادی را به كشور ما تحمیل كنند.
این نماینده مجلس خاطرنشان كرد: همینطور دولت تمام تمركز خویش را در این مدت روی مذاكره با غرب و برجام گذاشت و برجام نه تنها گرهی از مشكلات كشور باز نكرد، بلكه ایران را چندین سال متوقف كرد و دشمن در ضربه زدن به ما قوی تر شد.
پژمانفر با اشاره به عدم صداقت دولت با مردم، اظهار داشت: یكی از علل اصلی اعتراضات اخیر مردم آن است كه دولت در تحقق وعده های خود به مردم صداقت لازم را ندارد، بگونه ای كه در سفرهای استانی خود وعده های بسیار زیادی به مردم داد اما آن وعده ها را محقق نكرد. همینطور با گذشت زمان بسیار زیادی از وقوع زلزله و سیل در بعضی از نقاط كشور، دولت به مردم این مناطق كمك نكرده و سبب نارضایتی آنان شده است.
وی بیان كرد: دولت با عملكرد نامطلوب خود در تحقق وعده هایش در ماجراهای اخیر مقصر بود و سبب شد كه چنین فتنه ای در كشور به وجود آید و آنان در شش سال گذشته هیچ گونه تدبیری برای حل مشكلات كشور نداشتند و دشمنان هم از فرصت نارضایتی مردم از دولت نهایت سوءاستفاده را كردند.
1398/09/09
23:10:06
5.0 از 5
10961
تگهای خبر: دولت , قیمت , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳