مجلس ایران دات كام
یك عضو كمیسیون انرژی مجلس:

مجلس و دولت هیچ طرحی برای افزایش قیمت بنزین ندارند

مجلس و دولت هیچ طرحی برای افزایش قیمت بنزین ندارند

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچ طرح یا پیشنهادی برای افزایش قیمت بنزین در دستور کار مجلس و دولت امسال قرار ندارد و اگر پیشنهادی هم باشد در چارچوب لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


رمضانعلی سنگدوینی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به گمانه زنی ها در مورد افزایش قیمت بنزین، بیان نمود: در سال ۱۴۰۱ هیچ طرح یا پیشنهادی در مورد افزایش قیمت بنزین در دستورکار مجلس قرار نخواهد گرفت. اگر قرار باشد هر تصمیمی در زمینه قیمت بنزین یا سایر حامل های انرژی در مجلس گرفته شود تنها جایی که پیش از صحن باید به آن رسیدگی کند کمیسیون انرژی مجلس است که تابحال چنین موضوعی در کمیسیون طرح نشده و چنین دستور کاری وجود ندارد.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه دولت امسال هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد، اظهار نمود: اما درباره ی قیمت حامل های انرژی برای سال آینده باید منتظر بمانیم تا نظر دولت در لایحه بودجه که ظرف چندماه آینده به مجلس عرضه می شود، روشن شود.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: اگر پیشنهاد جدیدی درباره ی قیمت بنزین برای سال آینده مطرح شود بطور قطع مورد بررسی کارشناسانه قرار خواهد گرفت.
منبع:

1401/06/21
22:30:39
0.0 از 5
3289
تگهای خبر: بودجه , دولت , طرح , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵