مجلس ایران دات كام
در واكنش به اظهارات معاون اول دولت روحانی؛

نوری قزلچه: با جهانگیری هم عقیده هستم

نوری قزلچه: با جهانگیری هم عقیده هستم

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی روایات انتشار یافته از معاون اول دولت روحانی درباره ی تصمیمات اقتصادی در دولت قبل را تایید نمود و اظهار داشت: نظراتم خیلی با نقطه نظرات آقای جهانگیری نزدیک است و با ایشان هم عقیده هستم.


غلامرضا نوری قزلچه در گفت و گو با ایسنا در واکنش به قسمتی از اظهارات اخیر انتشار یافته از معاون اول دولت روحانی اظهار داشت: درباره ی اظهارات انتشار یافته از آقای جهانگیری هم تنها می توانم بگویم که در بیشتر موارد با صحبت های ایشان هم نظر و هم عقیده هستم. کما اینکه در زمان طرح موضوع حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در مجلس نیز مخالفت خودرا با دلیلهای مختلف و به طرق مختلف بیان کردم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع بندی اظهار داشت: استدلالات و نقطه نظرات آقای جهانگیری به شکلی است که حق را به ایشان می دهم.
نوری قزلچه که از او به عنوان نماینده نزدیک به علی لاریجانی رئیس سه دوره قبلی مجلس شورای اسلامی یاد می شود، در واکنش به این که جهانگیری ثابت ماندن نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی را به عنوان پیشنهاد لاریجانی بیان کرده، اظهار داشت: در این زمینه اطلاع دقیقی ندارم ولی به هر حال آن زمان برای تصمیم گیری آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس و آقای روحانی به عنوان رئیس جمهوری حضور داشتند.
منبع:

1401/06/16
11:00:21
0.0 از 5
3156
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱